Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ár értékben biztos ver mindent is! Ez az a tank ami ha nem is lenne anyira jó mint amennyire nagyon jó! Akkor is azt mondanám, hogy Dram IV, Bay-ka V9 túlárazott kacatok! Kanyarba nincsenek!

és már ílyen is van…
https://www.2fdeal.com/ulton-diplomat-style-23mm-mtl-rta-atomizer-45ml-51ml-sliver_p21150.html

Eleve némi figyelmet igényel az alul töltés miatt. Hogy aztán az 30 vagy 40 másodperc a töltés maga, nekem már édes mindegy :woman_shrugging::blush:

5 kedvelés

Dvarw sincs hozzá képest sehol… :slightly_smiling_face:

Hogy őszinte legyek :thinking: igazad van :grin:szívom egyiket a másik után de……a Diplomat megvett kilóra engem​:smiling_face:pedig nem vagyok könnyű alkat :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Várom már hozzá a kiegészítőket…
Modot kell vennem mert nincs…

1 kedvelés

Van egy pico plusom arra ráférne :grin::rofl::rofl:

Milyen kiegészítők jönnek hozzá?

1 kedvelés

Harangok.Belső afc-ék és külön lehet majd kapni decket is…hasonlóan mint az 1000éveshez…

1 kedvelés

Részben igaz! 20euro 20euro. De az mégis csak hazánk fia!+vödörrel töltöm vezetés közben! :grin: Nálam sajna az a legfontosabb!

1 kedvelés

Egy alsó töltés nem egyszerübb mint egy felsőtöltés…de kinek mi…nekem a byka megy vezetés közben.

2 kedvelés

Hát a Dvarwnál egyszerűbb még mindíg nincs. Ár értékben, használhatóságban nem mostanában lökik le a dobogóról! Ugyan úgy mint a Danit! Ízben, gőzben lehet hangoskodni. Kövezzen meg bárki nincs olyan különbség RTA-k között!

3 kedvelés

Nekem nem ez a véleményem…

1 kedvelés

Nekem sem. A dvarw nekem sehol nem volt ízben a diplomathoz vagy pio hoz képest, sőt, talán csak az ares 2-nél volt jobb.
De ugye nem vagyunk egyformák,kinek mi :blush:

4 kedvelés

Ez a szép ebben! Mindenki máshogy érzi! Egy biztos. A mai több millió vaper közül mi vagyunk a legkevesebben. De a szó szoros értelmében mi. Szóval vaperek millióinak megfelenek az elfek, a melo tankok sorolhatnám a pár eurós kézségeket. A mi véleményünk a legkevesebb! Mondhatnánk a lőtéri kutyát nem érdekli.

1 kedvelés

Nem is a lőtéri kutyáknak szánjuk a véleményünket :blush: Akik itt vannak és el is olvassák, azokat valószínűleg érdekli. Ez a fórum nekik szól :blush: és persze mindenki csak a saját szubjektív véleményét tudja leirni, ami nem kell hogy mindenkinél ugyanaz legyen.

3 kedvelés

Én is így gondolom de szeretek hablatyolni veletek elmondom a véleményem,hogy adtok -e rá az már nem az én dolgom de valahogy előbb útóbb még a velem egyet nem értő kezében is feltűnik az általam javasolt rta…vagy mod… :man_shrugging:

6 kedvelés

Sajna nincs nagy választásunk! Éves szinten kiadnak max. 5-10 RTA-t. Akkor lenne jó világunk ha nem látnál másnál olyat mind ami neked is feltöri a mododat! :laughing:

Pontosan. És ahogy szegény @Bishop is majdnem hogy rám tukmálta, hogy próbáljam már ki a piot, és milyen jó, hogy nem hagyta magát lebeszélni arról, hogy kölcsön adjon egyet :joy::hugs:

3 kedvelés

Te se vagy semmi rá beszéltél az 1.5 pióra pedig én az 1-est se szeretem nagyon :slightly_smiling_face: