Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Simán megy a töltés bármiből.A polírt meg lehet mattosítani…

2 kedvelés

Persze, vegyek még polírozó szarokat is, mi? :sweat_smile:

Inkább veszek még egy bájkát…

Nekem tetszik :woman_shrugging::blush:


Mondjuk te tornyokhoz vagy szokva, ez nem az :blush:

6 kedvelés

Dehogy ílyen rta-át se vegyél …már mindenkinek van… :slightly_smiling_face:

Az a lényeg, hogy neked jó legyen. :+1:

Mondjuk nekem egyébként is mindegy miben nincs íze a kokszos tekerésnek. :joy:

Ebben van íze… koksz :joy:

Igen, elég gáz, tucattank. :rofl:

Mondjuk a polírozó cucc nem hülyeség, lassan kelleni fog, azért a dani alján már látszik ez meg az.

Mellesleg, nyugodtan kövezzetek meg, de nálam veri bykat ez és a pio 1.5 is.
Persze a v9-et is használom, de ez a kettő nekem jobb, Izre mindenképpen.
Persze pio anyag használatában érződik, hogy nem olyan mint byka.

4 kedvelés

piót biztos mondjuk nekem az 1-es van…

1 kedvelés

Throwing Black And White GIF by Bayerischer Rundfunk

fogrém is elég polírozni…(mondjuk akinek akkus csavarozója van) :slightly_smiling_face:

Ezek egyébként nálam nüasznyi dolgok, nem érzem azt a nagy wowt, hogy mondjuk annyival jobb lenne mondjuk a kajmán, mint a v9. Innentől kezdve meg inkább legyen szép. :joy:

Hát igen, az akkus csavarozó egy más világ…főleg amikor használnád, de le van merűlve. :sweat_smile:

Nekem most ez a caiman annyira jo lett, hogy azota miota megjott elo sem vettem mast. Nem tudom, hogy a kb 1 honapos varakozas vagy az ujdonsag ereje vagy egyszeruen ennyire jo.

2 kedvelés

Vagy mindhárom együttható :wink:

Hat az is lehet. Most nagyon elegedett vagyok. Mar elgondolkodtam a masik modra is ez kene. Es akkor nem kell vattat cserelnem ha izt valtok.

2 kedvelés

Nagyon konnyu epithetoseg , egyszeru vattazas. Most csunyat irok, de igenytelen az egesz, marmint a vattazasra. Bele huzom aztan annyi. Faek egyszeru. Es nekem ez tetszik benne ennyire. A 2 ml kapacitas nekem meg tokeletes.

2 kedvelés

Így van, majdnem tökéletes, ha lenne még th is…de arra ott van a többi tank.

Ami még nekem nagyon tetszik, hogy fél mozdulat leszedni a topcapet és könnyű tölteni.

1 kedvelés

Igaz. Olyan , mimt egy rta. Gondolom ezert is mondjak a tesztekben, hogy hybrid rda.

Sajna 120ml flaskánál már megy vele az idő+ oda kell figyelni ne a harang belsejébe kerüljön a drága nedű! Szóval az én olvasatomba az már anyázós történet! :grinning: