Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Dani micro szepen megerkezett magyarorszagra uj gazdajahoz. TyDe Vapertars elegedett. Igy en is az vagyok. :grinning:. Ugyan itt eredeti dvarw fl 22 es 24 elado. Kepek hirdetesben. Hatha valaki vagy valakik megint elegedettek lesznek es orulnek neki. :grinning::grinning::grinning:. Ez itt a reklam helye volt. :grinning::grinning::grinning:

3 kedvelés

Caiman v5 proba TC- ben.

4 kedvelés

A rĂłzsaszĂ­n a piros pasztelszĂ­ne, tehĂĄt az.
AmĂșgy a melegektƑl Ășgy eltanultĂĄk a heterĂł pasik a rĂłzsaszĂ­n hordĂĄsĂĄt, hogy simĂĄn unisex. :sweat_smile:

1 kedvelés

Érdekes nĂ©ha divatos nĂ©ha nem a halĂĄl is jĂłl ĂĄll valakinek :rofl:
image

1 kedvelés

Egy kis gyors tapasztalat a Caiman V5- rol igy ket nap utan. Izre nagyon jo. Th az nincs. Nagyon selymes gozoket produkal. Engem a th hianya nem zavar. Huzalbol ahogy latom johet barmi. Probaltam claptont, NI80, Kahntal A1- et, most SS 316L van benne. Vattabol probaltam a super sorb cottont es mujit. A super sorb egyszeru, mert 2,5 magra tekerek es csak bele kell huzni. Nem kell belole le venni vagy hozza adni. Le vagom a hosszt aztan kesz. Viszont maradtam a mujinal. Hogy miert? Jobb a letartasa , en igy veszem eszre. Nem esik ossze. A super sorb egy ido utan ossze esett. Ebbe az rda- ba szerintem a muji a kiraly. Aki akarja probalja ki. Varom mas velemenyet is.

5 kedvelés

Kb.ennyi
:slightly_smiling_face:Jó a cucc


A melegek rózsaszínt hordanak, a férfiak lazacot. :rofl:

JĂł, jĂł, nekem is van lazac ingem. :sweat_smile:

1 kedvelés

PĂ©nteki setup.

12 kedvelés

Letisztult, szép elegåns torony :heart_eyes:

1 kedvelés

BillentyƱzettel pariba! ÍzlĂ©ses szet! RemĂ©lem Te is valami fehĂ©r zakĂłba bĂșjtĂĄl Ășgy kalimpĂĄlsz!:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Én tutkĂł minden nap pizsinapot tartanĂ©k :rofl:

Duruzsoljon az a kazán! A fagyosszentek alkalmából akár 40Watt-ra is felmegyek
:wink:


 és a kert vĂ©gĂ©be pĂĄr hasĂĄbĂ©rt.:fire:

4 kedvelés

Mi is fƱtĂŒnk. Igaz, az emberem elĂ©g morcosan nĂ©zett amikor meleget Ăłhajtottam :grin:

4 kedvelés

NĂĄlunk is majdnem kellett,de aztĂĄn nem.
Azt mondtĂĄk,majd forrĂł vĂ­zben zuhanyoznak. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Centenary Mods Diplomat MTL RTA

2021-ben 3 Spanyol Vaper mérnök összeållt és megålmodtåk, majd 2022-ben meg is alapítottåk a Centery Mods nevƱ céget. 22 év végén 500 példånyt piacra dobtak kísérletképpen, és beigazolódni låtszik az ålom. Pillanatok alatt elkapkodtåk. Ennyit a cégröl, pår szó a tankról.

Ár-Ă©rtĂ©k arĂĄnyban jelen pillanatban a legjobb a piacon! 4-5 napon belĂŒl kezedbe van SpanyolbĂłl. Minden kiegĂ©szĂ­tƑ van hozzĂĄ.
AnyagminƑsĂ©g, megmunkĂĄlĂĄs, menetezĂ©sek, tömĂ­tĂ©sek tökĂ©letesek. TĂŒlörcsiszolt 304 rozsdamentes acĂ©l. ImpozĂĄns lĂĄtvĂĄny, talĂĄn a Dram IV ami hasonlĂł minƑsĂ©get kĂ©pvisel esztĂ©tikailag. LevegƑzĂ©se tökĂ©letesen hangolhatĂł Ă©s a gyƱrƱ is tökĂ©letesen ĂĄllĂ­thatĂł. Ízek tekintetĂ©ben nem lehet megfogni a 3 kĂŒlönbözƑ harang egyike biztos hozza a kĂ­vĂĄntat. DohĂĄny, gyĂŒmi Ă©s desszert vonalon is tökĂ©letes Ă©lmĂ©ny. És mindezt Ășgy le tudod prĂłbĂĄlni, hogy nem megy kĂĄrba egy csepp sem! TekerĂ©se, vattĂĄzĂĄsa pofon egyszerƱ. 2palĂĄsttal Ă©rkezik a tank. A maga 80 eurĂłs ĂĄrĂĄval verhetetlen jelenleg. AjĂĄnlom mindenkinek aki egy remek, sokrĂ©tƱ RTA-t szeretne magĂĄĂ©nak tudni.

Azért talåltam két apró negatívumot, de ez lehet csak nekem probléma.
Mivel alsĂł töltĂ©sƱ a kazĂĄn Ă©s elĂ©g öblösek a harangok Ă­gy feltöltĂ©shez elĂ©g szƱk helyĂŒnk marad. Legjobb megoldĂĄs fecskendƑ-tƱ kombĂł. Ezzel pikk-pakk. 10-50 ml keskeny csƑrƱ flakonnal enyhe anyĂĄzĂĄssal megoldhatĂł. Viszont nagy csƑrƱ flakon ill. vödör igencsak felejtƑs!
A mĂĄsik ami inkĂĄbb az Ă©n sajĂĄt negatĂ­vumom a driptip. Nekem kicsit szĂ©les ami a legnagyobb levegƑzĂ©snĂ©l ami 2mm ott jön elƑ dupla, tripla slukknĂĄl tompa sĂ­polĂĄst vĂ©lek. Az alatta lĂ©vƑ levegƑzĂ©seknĂ©l semmi. LeprĂłbĂĄltam MillĂĄval, Taifun drippel sƑt Dvarwos drippnĂ©l sem jelentkezik.

8 kedvelés

Szokasos hetvegi kaves kep.

8 kedvelés

Tudom Ă­zlĂ©s kĂ©rdĂ©se, de az a drip tip fĂ©mbƑl Ă©s formĂĄra nĂĄlam cserĂ©s lenne prĂłba nĂ©lkĂŒl. De ez Ă©s amit Ă­rtĂĄl legyen a legnagyobb baja
ezektƑl mĂ©g biztos szuper tank

1 kedvelés

Ha nem fĂ©nylene, mint salamon töke
de szerencsĂ©re fel van polĂ­rozva. :sweat_smile:

Mondjuk a fecskendƑs töltĂ©s az


Season 2 Wtf GIF by Parks and Recreation

1 kedvelés

Megy a töltés a 120-as journey longfilles flakonnal is. A végét nem tuszkolom a palåst és kémény közé, hanem a palåst oldalån folyik szépen le. Szóval ez ne tartson vissza :thinking::joy::blush:

8 kedvelés

Nem hiszek neked. :rofl:

Na de attól még ez a polír, ezt nem bírom