Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Köszönöm @nbukta77 Norbi a közremükődést, megérkezett az elcigart polygon rendben.


8 kedvelés

Akkor rendben. Szep. Gratula.

1 kedvelés

Nem csúnya! :grin:

1 kedvelés

Piff apukám ez oda@! Letisztult forma, hát ja! Gratula hozzá Istvánom!

Majd az idő eldönti mennyit ér a forma. :sweat_smile:

1 kedvelés

Azert elegedett vagy? Erre szamitottal? En izgultam, hogy rendben oda erjen, nehogy elkeveredjen.

1 kedvelés

Hmmm, én is ezen agyaltam, az biztos, hogy a dani mini ezért az árért szerintem nagyobbat üt, van rajta pár mikrokarc, ezért is volt ilyen “olcsó”, azt hiszem objektíven az árát nem éri meg, ha a dicodes és delrin kombót nézem, akkor meg igen. Mérete tökéletes, akkora mint a mini, csak 5mm hosszabb, tapintása kellemes, selymesen puha, aksifedél agyfasz, kicsit fingerprint magnet, és szerintem a felület igazi karcgyűjtő lesz.

De ja, egyébként igen. :sweat_smile:

4 kedvelés

Frankó gratulálok! Remélem nem karcolódik…

1 kedvelés

Tábla festéket neki a strapaban bírja​:rofl: . Jól néz ki

1 kedvelés

Biztosan fog, mert ez már a felületen érződik, nem elég kemény, hanem selymes. Ha úgy forgatom a fényben, akkor már most is látszik egy.

Lehet időnként nekiesek valami nagyon finom csiszolópapírral, de egyelőre lszarom, jóvanazúgy.

51 bejegyzést új témára osztott fel: Mit vegyek? Betekintés az internet bugyraiba

Mondanám hogy kis “aranyos” :slight_smile:


@Janos_Groszeibl és @Elek_Segits ha még van egy kis “aprótok” rászorni a BB-re.
Ez a Mini veri a V2t. Most jött meg az olaszoktól az AFC az 1mm- essel valami félelmetes :slight_smile:

Tisztelettel

6 kedvelés


:grin:

10 kedvelés

Bro Yes GIF by Ruka Hore

1 kedvelés

Szépek Gratulálok!

Köszi!Átgondolom…(persze) :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm :smiling_face:nehezen de megérkeztek mindketten :joy:
4mm-rel nagyobb mint a penon :smiling_face:
Kicsi de tolja a Steam Train Railroad-ot :grin:
Kóla-citrom ha valaki ilyet keres :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Yess :grin: de mán van

1 kedvelés

Meggyütt a hadsereg :+1::grin: köszi @anon75939458 @Szabolcs_Barna a közbenjárást, intézést, stb.

10 kedvelés

Dwarvok beelesitve a holnapi pecara,ugyhogy most elokerult a “vashölgy”:sunglasses:

9 kedvelés