AIO-k, Boro tankok kibeszélő

Nem szeretnék szőrszálhalogató lenni, de itt jönnek a “szak” szavak :slight_smile:
Ha már mint ha egy RTAt nézünk:
Kívülről amiben benne van a valami :slight_smile: az maga a boro(boroszilikát ez volt az elsőknek meg
lehet hogy most is a “gyáriknak” a tartály ajtajának az anyaga) tank, vagy tartály.
Ez egy szabvány méret, alak. Ezért is mondhatjuk pl. hogy valami boro kompatibilis (a dotaio az pont nem)

Ebbe jön bele ha porlasztós azt Bridge- nek hívjuk,
vagy újraépíthető azt pedig RBA-nak ( Rebuildable Bridge Atomizer)

Nekem van PODom, RTAm,RDAm, és RBAm is.
Mindegyiknek meg van a helye, és meg is fér egymás mellett :slight_smile:
Ha gondolkodsz ebben is a vagy-vagy nem jó megközelítés(vagy akkor neked kell dönteni)gondolkodj is-is ben inkább :slight_smile:

Ezt Vasárnap írtam le azóta sok minden nem változott:
Egy High-End RBA ára vetekedik High-End RTA árával, Sőt…
viszont cserébe kapsz egy hasonló ízt, Vape élményt.

(ez egy Mobb Mini)

De ugyan ez igaz az elektronikára is.
Ha pl. Dicodesal szerlt BB-ét veszel építesz, akkor hasonló dolgokat kapsz mint egy Danitól,
viszont ha kinait, akkor meg azt kapod.

Amiért az USAban jobban szeretik az az hogy olyan szinten szabod magadra ahogy csak szeretnéd,
persze ennek ára van :slight_smile:

Ezzel szerintem annak érdemes foglalkozni akinek a “gyári” dolgok nem jönnek be,
van elképzelése , egy ici-pici kézügyessége , meg “rálocsolni” való pénze :slight_smile:
De az miatt ne mert spórolni akarsz rajta :slight_smile:

Ez egy viszonylag jó össze foglaló igaz csak a Billet Boxról:

És hadd emeljem ki az utolsó bekezdést:

“Igaz, a testre szabásnak van bizonyos költsége, ami megduplázhatja, sőt néha háromszorosára is növelheti egy Billet Box értékét. Ez a testre szabási lehetőség azonban lehetővé teszi, hogy egyedi beállításokon és ízlése szerint szórakozzon. A Billet Box tulajdonosokat, akárcsak a Harley-Davidson tulajdonosokat, mindenekelőtt az egyedi doboz öröme motiválja. Az egyetlen korlát a költségek mellett a kreativitásod. Szóval érezd jól magad és légy kreatív.”

Nem kioktatás lett volna, inkább úgy tekints rá mint egy olyan vaper társ gondolatmenete,
aki ezt már végig élte :slight_smile:

Tisztelettel

11 kedvelés