Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Kedves János!

Gyönyörű!

Mobb mini vagy Mobb V2?
Hogy tetszik, ízre milyen?
Honnan rendelted a kiegészítőket?

Tisztelettel

1 kedvelés

Szia!
V2 jó íz még teszt alatt…Kínából…megnézhetem pontosan ha érdekel…

1 kedvelés

Ha megteszed, megköszönöm :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Coolvape Ali…

köszönöm szépen!

Tisztelettel

1 kedvelés

Rendeltem egy dvarw mtl fl 22- t. Kivancsi leszek mennyire fog bejonni ujra. Mikor evekkel ezelott elkezdtem mtl- ni akkor nem jott be. Mondjuk akkor az mtl sem. Ezert valtottam dl- re. De igy hogy egy jo ideje mar csak mtl maradt es mar megszogtam es nem is akarok a dl- re vissza terni igy kivancsian varom.

6 kedvelés

10 kedvelés

Ez most olyan barikád szerű ami mögül csak a puska vég lóg ki .

Pont most délután raktam fel egy szép állapotút belőle 30-ért.
Látom külföldön élsz, úgyhogy nem szóltam. :slightly_smiling_face:

meg tekertem a bykat ni80 2,5 mag 7 menet,cotton bacon prime vatta benne evvel nem rossz.Lágyabb ízeket ad de finom szerintem ez tank.Olyan selymesebb nekem​:blush::grin:meg @Zolika nak köszönhetően ezt a levest raktam bele hisz ő adta nem rossz.Na most majd be kell szereznem egy v9 is eredetiben mert jó ez.:blush::wink::sweat_smile:



7 kedvelés

8 kedvelés

én nem tudom ma már 3 szor kell töltsem ezt a v9 olyan jó lenne​:sweat_smile::grin:háttérbe raktam a 16 dvarwot most​:grin:mert nincs annyi modom mint tankom​:blush:

1 kedvelés

Nekem sincs annyi modom ahány rta-ám sírjunk együtt… :joy:

2 kedvelés

De neked nincs annyi tankod, ahány fajta aromám meg levesem van :rofl::disappointed_relieved:

Biztos? :joy:

Akkor a nagyot kell venned,és azt csak kétszer töltöd :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:pofon egyszerű :joy:

1 kedvelés

Nem :roll_eyes: De jó Blöff :joy:

Ha nem bírsz velük jöhetnek már unom a kukoricát… :slightly_smiling_face:

Melyik az a kukoricaízű? :scream::rofl:

Küldjek van vagy 4-5liter…