Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Klón és nem is veszek eredetit.

1 kedvelés

Aszontad tesvírem klón azt is ócsóba mérik itt a szomszéd galaxisban :rofl:

season 1 defenders of peace GIF by Star Wars

1 kedvelés

Hát az olcsó relatív vettem hozzá egy két rba-át egy két bridge-ét ezt azt már bőven 300 euró közelében vagyok tesó

Én ezért nem merülnék bele inkább :grin:

itt is szeretném megköszönni @Zolika nak a bykat kölcsönbe


meg az aromákat kóstolásra.:blush::grin::wink:holnap byka teszt lesz majd írok véleményt róla.:blush::wink:jó volt kicsit beszélgetni is azért nálad @Zolika meg kellett azt a sok jó aromákat végigkóstoltatni velem most majd nem fogom győzni venni az aromákat

Összefoglaló

Ez a szöveg el lesz rejtve

8 kedvelés

Rdta-mecha cső…

8 kedvelés

A QZI-ról mindig eszembe jut valaki! Gondolom sejted kicsoda

Nekem maga Qzi mester jut eszembe a többi nem érdekel úgy is figyelnek…

Csak “lábjegyzet” lett volna megjegyzés János!

Csak bátran Tamás mert egyenes derék fel a fej… :slightly_smiling_face:

Végig kóstoltattam mindent mindenből vajon ? :thinking: remélem volt ami ízlett és megmaradt benned mit kell venni legközelebb :wink::grin:

4 kedvelés

már nem is tudom​:sweat_smile:majd érdeklődök de a desert ship meg az obsidian meg maradt bennem​:blush::sweat_smile:

3 kedvelés

na látjátok ez kell nekem,kóstoltam a dvarw k tankot is ugye mai nap folyamán @Zolika nal már intéztem is egyet magamnak​:grin::sweat_smile:majd jön.De tényleg ami jó az jó.

1 kedvelés

Honnan mikor ? Kell !:joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Megjelenésétől 4-5évig használtam állandóra…csakis a porlasztók silánnyá válása miatt váltottam. Nagyon szépen, precízen megmunkált tank…dvarw minőség.

Jo reggelt. A vasarnapi kaves kep. Szep napot mindenkinek!

9 kedvelés

Szép napot a későn ébredőknek. :hugs:

16 kedvelés

Várom a teszteket!
Szép kombó!

4 kedvelés

Dupla Playboy :grin::+1: morgen

1 kedvelés

Köszönöm. A legjobbaktól kaptam. :smiling_face_with_three_hearts: A Dram 4 majdnem kész. :blush: