Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Pont most délután raktam fel egy szép állapotút belőle 30-ért.
Látom külföldön élsz, úgyhogy nem szóltam. :slightly_smiling_face:

meg tekertem a bykat ni80 2,5 mag 7 menet,cotton bacon prime vatta benne evvel nem rossz.Lágyabb ízeket ad de finom szerintem ez tank.Olyan selymesebb nekem​:blush::grin:meg @Zolika nak köszönhetően ezt a levest raktam bele hisz ő adta nem rossz.Na most majd be kell szereznem egy v9 is eredetiben mert jó ez.:blush::wink::sweat_smile:

7 kedvelés

8 kedvelés

én nem tudom ma már 3 szor kell töltsem ezt a v9 olyan jó lenne​:sweat_smile::grin:háttérbe raktam a 16 dvarwot most​:grin:mert nincs annyi modom mint tankom​:blush:

1 kedvelés

Nekem sincs annyi modom ahány rta-ám sírjunk együtt… :joy:

2 kedvelés

De neked nincs annyi tankod, ahány fajta aromám meg levesem van :rofl::disappointed_relieved:

Biztos? :joy:

Akkor a nagyot kell venned,és azt csak kétszer töltöd :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:pofon egyszerű :joy:

1 kedvelés

Nem :roll_eyes: De jó Blöff :joy:

Ha nem bírsz velük jöhetnek már unom a kukoricát… :slightly_smiling_face:

Melyik az a kukoricaízű? :scream::rofl:

Küldjek van vagy 4-5liter…

Kínomban röhögős :grin:remélem hogy neked beváltak, és én vagyok a kukorica gyermeke a bandából :roll_eyes:

Nekem csak az Ry4-en érződik abból más márkát használok a többi ízűk nekem jó…

Hálisten :+1:
Nálam minden Journey eltűnt a lakásból. De ez az én átkom :grin: nem bánom, mert van sok kukimentes egyéb íz.
A kuki meg jó lesz chilis babba​:grin:

Most érkezett. Eddig nagyon bejön! :slight_smile:

4 kedvelés

Valamiért ez tetszik nekem :+1: nincs hengeres forma (ok, az akkut kivéve). De kivétel erősíti a szabályt :grin:

A következő szettem biztos, hogy AIO lesz…csak hagyom még, hogy elmúljon a hype és kiforrjon egy kondenz eltávolításra tett-, a szivacslapnál tartósabb megoldás

Pod :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

POD…A Te kezedben :blush: