Mur - Sugarmama


Mur - Sugarmama

Származási hely: Olaszország

20ml aroma 60ml-es flakonban.

A MUR sorozat a Vaplo márka gyermeke, amely egy olaszországi elektromos cigaretta folyadékokat és ízesítőket gyártó vállalat. A Sugarmama nem más, mint a ricotta krém lágy és selymes íze, amelyet fehér csokoládéval kevernek. Igazi olasz ízek és illatok kerültek egy 60ml-es palackba töltve, amely remélhetőleg a minőségről és a kellemes gőzölésről fog szólni.

Az illat a friss tej vagy tejsavó jegyeit hordozza, nem túl erős, de érezhető a fehér csokoládéval való keveredése. Kellemes, amolyan desszertes vagy krémes illathoz hasonlítanám leginkább.

A ricotta íze enyhe, tejszínes, fehércsokoládéval kombinálva egy finom és krémes desszertélményt kínál, amivel mindkét összetevő lágy és édes ízei jól kivehetővé válnak. A fehér csokoládé édes és krémes jelleggel rendelkezik, ami meghatározza az aroma alapját, a ricotta hozzájárul egy enyhe tejszínes vagy túrós jeggyel, ami érdekes kontrasztot és mélységet ad az összképhez. Ez a kombináció számomra egy finom ízt hozott létre, amely egyensúlyozza a fehér csokoládé jegyeit a ricotta karakterével.

Összegzés: a ricotta enyhe, tejszínes íze és a fehércsokoládé vajas jellege kiválóan kiegészítik egymást. Ez a kombináció egyszerre krémes és édes, anélkül, hogy túl nehéz vagy túlzottan gazdag lenne. Mivel a ricotta enyhe ízű, a fehércsokoládé édessége kiemelkedik, de nem nyomja el azt, ettől fogva vonzó lehet azok számára, akik a desszert ihlette aromákat kedvelik.

A termék a liquid-aroma.hu oldaláról érkezett, amit az alábbi linken csekkolhattok.

11 kedvelés

Sugar Daddy is lesz? :star_struck::grin:

Az ilyen tejes-túrós cuccoknak nincs könnyű dolguk. Már a legkisebb koksz esetén is elcsesződik az ízük, az erős nikotin is elcseszi a finom ízt. Magyarul elég érzékeny anyagok.
Én pl. egy ideje ezért nem erőltetem :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen, egy kicsit jobban kokxol mint egy gyümölcsös cucc, én 3-as nic-el használom, nem befolyásolta az ízeket. Elképzelhető hogy egy erősebb beállítás hamarabb szét bombázza az ízeket.

2 kedvelés