Mur – Adrenalin Junkie


Mur – Adrenalin Junkie

Longfill - 20ml aroma 60ml-es flakonban.

Származási hely: Olaszország

Az “Adrenalin Junkie” elnevezés egy dinamikus, izgalmas és erőteljes ízélményt sugall, amely kihívást jelent a hagyományos ízek kedvelőinek. Az előző „Sugarmamma” sem volt egy kutyaütő íz, de itt fokozódik az édességfaktor, mivel egy csokoládés, mogyorós és kekszes praliné ízű aromával találkozhatunk. Mielőtt gyorsan neki is ugranál a vásárlásnak, egy kis infóval szolgálnék: ha porlasztós tankban próbálnád, akkor egy nagy és drága kompromisszumot kell kötnöd, mivel irtózatosan koxol a kicsike. A teszt elején próbára tettem a szaglásomat, mi is lehet a flaskában, anélkül, hogy elolvasnám a gyártói leírást. A tippem Ferrero Rocher volt, ami utólag szerintem nem is áll olyan messze tőle.

Az illat csokoládé és mogyoró keveréke, erőteljes és nagyon zamatos kivitelben.

Az első kóstolás után, mivel az édesítést a magasba repítették, arra gondoltam, „jó lesz az, majd néha-néha alkalomadtán elpöfékelem”. Aztán ahogy egyre mélyebben belemerültem az ízek forgatagába, már azon gondolkodtam, hogy be kell spájzolnom még egy üveget belőle. :blush: Beszíváskor a mogyoró és a csokoládé heves ízét lehet érezni, majd kifújáskor megkapja az ütős édesítést is, amitől előjön a pralinés hatás is. A csokoládé lágy és krémes, irtózatosan jóra sikerült, a mogyoró hangsúlyos, kissé pörkölt íze egy igazi csemegével vetekszik. Az ütős édesítés talán a határokat súrolhatja egyeseknél, viszont egy ilyen édességnél kötelező, hogy úgy érezd, mintha valóban az adott pralinét rágcsálnád. Betyáros kis cucc kerekedett ki a gyártó elképzeléséből, annak ellenére, hogy irtózatosan szennyezi a tekerést, mivel csak ebbe tudok belekötni a termékkel kapcsolatosan. Részemről ez a kis „hiba” elhanyagolható az RTA tankok kedvelői köreiben, valamint az árát nézve ami kb 7-8 euró, jó vásár lehet az édesszájúaknak.

12 kedvelés

Nincs új a nap alatt, az édes desszertek, ha tartalmasak, többnyire szétkoxolják a házat :grin:
Köszi :+1:

4 kedvelés

Szép sötét barna színe van, már alapból elszínezi a vattát.

4 kedvelés