Curieux - Crème Brûlée


Curieux - Crème Brûlée

Kiszerelés: 20ml aroma, 60ml-es flakonban

Beszerzési hely: liquid-aroma.hu

Gyártó: Franciaország, Curieux

Egy klasszikus francia édességet választottam a Curieux gyártó palettájából, mely lágy vaníliakrém, rajta roppanós karamellréteggel. Nincs túlbonyolítva, mégis nagyon csábító lehet könnyed és ínycsiklandó ízeivel.

A flakon kinyitásakor a vanília illata azonnal megragadja felhasználót. Az aroma gazdag, krémes és karamellás jegyekkel bír. Az illatban a vaníliás krém édessége keveredik a karamellizált cukor enyhén pörkölt jegyeivel. Az illat meleg és csábító, azonnal emlékeztetve egy frissen készült crème brûlée desszertre.

Az első belégzéskor a vaníliás krém gazdag, krémes íze dominál. Az íz nem tolakodó, viszont mégis intenzívnek mondanám. Nem túlzottan édes, kellemes és kiegyensúlyozott élményt nyújt. A vanília finom és természetes íze azonnal felismerhető, ami a crème brûlée egyik legfontosabb eleme. A karamellizált cukor íze enyhén pörkölt, tökéletesen kiegészítve a vaníliás krém édességét.

A kilégzés során a karamellizált cukor és a vaníliás krém kombinációja egy harmonikus utóízt hagy maga után. Az ízek tökéletesen egyensúlyban vannak, az utóíz édes, krémes és enyhén pörkölt jegyekkel teli, ami tovább fokozza az élményt. Az aroma komplex, mégis harmonikus ízprofilja gazdag és kielégítő élményt nyújt, egésznapi használatban is tökéletesen megálja a helyét.

Összesítés: részemről a gyártó terméke hozta a leírásban szereplő ízeket, kellemes, ízes, krémes és illatos jegyei egész nap élvezhetővé teszik a használatát. Igaz még csak a második terméket próbáltam a gyártó desszert vonalából, de biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az utolsó, amit a kínálatukból bemutattam.

14 kedvelés