Mr. Vape – Leggiero


Mr. Vape – Leggiero
20ml aroma koncentrátum 120ml-s flakonba csomagolva.
Gyártó: Horvátország
Beszerzési hely: liquidhall.com
Mr. Vape-tól már volt egy bemutatóm, méghozzá a Black Angel nevezetű ribizlis, málnás és szedres gyümölcs egyveleg, ami szerintem teljesen megállta a helyét a kategóriában. A leggiero egy kicsit máshová tartozik, mivel füge, levendula és az édes lonc virágjának kombinációja tejszínhabbal kiegészítve a variáció jelentése, ami első hallásra kicsit furcsa és nem a megszokott ízvilágot fogja bemutatni. Ami a felsorolásból érdekes lehet, az a lonc virága, persze a levendula is izgalmas ebben a formációban, de meg kell mondanom, fogalmam sincs milyen illata és íze lehet magának a lonc virágnak. (Elméletileg illatos és édes :blush:.) A palack felbontása után egy erőteljes levendula illat csapja meg a gőzölni vágyót, ez vagy tetszeni fog vagy nem, mivel nem mindenki szereti a növény erős illatát. Sokféle aromát kóstoltam már, de felmerült bennem a gondolat, ha az íze is ilyen lesz nem biztos, hogy megbirkózok a bekevert mennyiséggel :blush:. Az alapíz mindvégig a levendula lesz - már nem olyan erősen, mint az illatában, de jól kiérezhető. Kapunk még egy kis füge ízvilágot is édeskésen és kicsit krémesen. A gyümölcs fontos szerepet játszik a termékben, mivel ha nem lenne, magában a levendula talán szívhatatlan és íztelen lenne, elképzelésem szerint. :blush: A lonc virág és a tejszínhab, ha nem olvasom el a leírást a termékről, még álmaimban se gondolnék rá, milyen valójában. Talán a tejszíntől lesz krémes és a virágtól meg édes, ha megfelel ez így nektek​:blush:. Összeségében, mivel nem egy megszokott ízt kapunk, rá kell hangolódni. Egy könnyed, relaxálásra tökéletes íz és illat​:blush:, amit a kádban gőzölve talán még jobb hangulatot is kelthet.

7 kedvelés

Gyorsolvasó vagyok. :slightly_smiling_face:

Köszi szépen ismét :fist_right::fist_left:


Ha lesz esetleg ilyened,most szólok neeeeee :rofl:
Ezt az egyet megbántam amit bevallok :grin:

2 kedvelés

Az a kocka alakú micsoda?:thinking:

Nincs tervben, de ki tudja :rofl: :joy:

Az kérlek,nagyanyám kicsi fa dobozos “parfüm” rózsaillat :joy: valami török cukorka vagy mi,de én még ilyen rosszat nem vettem,és már tudom hogy nem is fogok többet :smiling_face:

1 kedvelés

Lehet illatosítónak szánták a mellék helységbe :rofl:

1 kedvelés

Pot-pouri :sweat_smile:

Ma ettem pont olyat, megkínált az üzemben az egyik idősebb operátor-asszony.
Finom :stuck_out_tongue: de liquidben nem annyira kéne…

Millió féle illatos virág van még, amit kóstolhatsz, Zoli​:grin:

1 kedvelés

Egy virággal megütöttem a bokámat amit szakítottam,többé nem fogom :grin:
Ki mit szakít azt szagol :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Alulról az Ibolyát? :thinking::roll_eyes::grin:

Az már baj.Nem? :sweat_smile:

Az Orsóst?