Nautilus tankok

Sziasztok!

Másodszor kezdő vaperként szeretnék visszatérni. Korábban már próbáltam a dolgot, volt egy Innokin Zlide tankom MTL vonalon, de valahogy nem jött be se az íz, se a gőz, gondoltam, kipróbálom a DL-t. Ott használtam egy Zeus tankot, majd utána egy vaporesso SKRR-S tankot, de szintén nem voltam elégedett se az ízzel, sem pedig a gőzzel, így felidegesítettem magam (:D), és eladtam mindent. Viszont most szeretnék visszatérni, MTL vonalon. @Vaperina_Kinga a Nautilus tankokat ajánlotta, viszont évek óta ugyebár nem porizik, így javasolta, hogy kérdezzelek meg titeket. Melyik tankot ajánlanátok a sorozatból, melyik porival, milyen keverési aránnyal, milyen lötyivel? Nikotin booster, vagy nikotin só? Ha esetleg “meg tudtok győzni” másik tankról, szívesen meghallgatom a véleményeket. Építgetni nem szeretnék, a Zeus-szal próbáltam, de még egyelőre idegileg nem tartok ott :smiley:
Tankkal kapcsolatban az ár úgymond nem számít, szívesebben költök valamire párezerrel többet, ha tényleg megéri az élményt. :slight_smile:

P.S.: ugyanitt mod tippeket is meghallgatok! :smiley:
Köszönöm szépen!

3 kedvelés

Szia! Szerintem ha porlasztós MTL akkor erre nézzél rá BP Mods Pioneer S Version Short 2,5ml. Pár porlasztóval próbáltam egész jó ízeket produkál. Sok gyártó porijával kompatibilis.

4 kedvelés

Visszanéztem most reggel, és a Nautilus 2S-t ajánlottam korábban. Kiment a fejemből, hogy már próbáltam. :flushed: A Nautilusok ízbajnok tankok. :slightly_smiling_face: Bármelyiket vennéd, nem bánnád meg.

Esetleg még a Kizoku Limit Resistance Edition, amiról nagyon jókat hallottam. És ha egyszer mégis tekernél, alapból jár hozzá egy RTA deck is a porlasztó mellett. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

egy hete tolom a research fazist, ha hiszed, ha nem, nekem is ez a legszimpibb, ugyhogy valoszinuleg ez lesz!:face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Amúgy “Resistance” helyett Renaissance Edition lesz az :slight_smile:

1 kedvelés

megtaláltam!! :smiley:

Igen. Elnézést. :slightly_smiling_face: