Ízek eltünése mtl-ben

Sziasztok, kaptam ajándékba decemberben egy nautilus 3s mtl tankot, most izzítottam be, jobban tetszik az mtl vonal mint az eddigi dl. Viszont egy problémába ütköztem… Felkelés után 2-3 slukk után semmi íz nem érződik egész nap… ez miért lehet? Pl melóba 1.5-2 óránként megyek ki pöfékelni, akkor is halovány az íz 1-2 slukkig aztán még annyi se…

Több ízt szívok egyszerre, ízvakság nem lehet direkt ezért váltogatom egy nap is többször… mesh pori van benne 1 ohm-os, 13-15 körül ajánlja a gyártó, 12.5-14 között szoktam szívni…
Valakinek valami ötlet hogy ne pár slukkig érezzem az ízeket benne? Jobban adná ez az mtl vonal, ha éreznék ízeket benne…

Szia!
Minden ízhez másik rta és jó lesz…

4 kedvelés

Lehet kipróbálnék akkor egy mtl rta-t, nem ezt a pori cserés fajtát… mik a jók? Vagy dl-re ha veszek egy szűk drip tipet meg összébb húzom a levegőt az működhet? :slight_smile:

rta függő. Egy amúgy egy szűkebb levegőzésű DL tank működhet mtl-ként szívva…pl a Mason rta vagy Augvape Intake DL. Lényeges az is, hogy single legyen!

Dl-ben nem tudok tanácsot adni…

Szia. Szerintem előbb próbáld meg magasabb watton. A gyártó ajánlása nem szentírás. Nekem az első gondolatom az, hogy túlhűl ezért nincs, vagy csak alig íz.

Megpróbáltam, 15watton már érzem hogy égeti a vattát :frowning: raktam bele új pori… 12.5-13 watton ez is ugyanaz, 14.5-15 watton már csak azt érzem hogy beég, visszarakom 12.5-13 wattra akkor pedig nincs égett íz csak enyhe leves… 3 nap alatt ez már a 6-7. pori amit próbálok… kész csőd :smiley:

Ja és próbáltam több fajta, más ohmos porit is…

Jó ajándék az amihez “a gatyád is rámegy” porlasztóra :imp:
Bocsi :slight_smile:

Milyen arányban és milyen százalékkal keversz ?
Pedig ódákat zengenek hogy annak a legjobb az ízvisszaadása,és a Millennium GC-nek a porlasztósból. (U.az a porlasztó való mindkettőbe )

1 kedvelés

50-50 legtöbbször, most hogy 0 fok körül vagyunk 60-40 inkább… és 10-12% körüli az aroma benne

Nem lehet, hogy túl hígra keverted a liquideket?

Ezt meg csak itthagyom :face_with_hand_over_mouth:

3 kedvelés

dl-ben jó az íz, meg nem lehet hogy 3-4 íz is dl-ben jó, mtl meg alig, csak hiányzik a régi cigi élmény azért gondolkodtam mtl-ben aztán ugye meglepett az asszony :smiley: mindig is 10% körülre kevertem

Mondjuk vannak ízek amik dl-ben jobban átjönnek (nekem főként a gyümölcsösök), de azért akkora különbség egyiknél sincs, hogy az egyikben semmi a másikban meg hűdejó.

ezért írtam hátha tud rá valaki valamit :confused: elfogadom ha az egyikben erőteljes másikban meg mondjuk csak 70%ig annyira jó, de ez annyira halovány hogy botrány és teljes kiégés :frowning: