Mtl vagy dl

Szia!
Én is géppel szoktam keverni. Úgy szoktam csinálni, hogy egy alufóliából készült fedőt rakok a keverő pohár tetejére, és így nem akkora az illat képződés. Általában 24 órán keresztül szoktam keverni a kimérős aromákat, és utána már jó ízük szokott lenni, persze ez nagyon aroma függő.
Az adagolást úgy szoktam megoldani, hogy megnézem milyen %-ot ír a gyártó, és az alapján fecskendővel szoktam kimérni az adott mennyiséget. Szerintem érdemes nem az egész adagot egyben bekeverni, hogy utána meg lehessen játszani az arányokkal. Pl. Ha nincs íze, akkor lehet még hozzá tenni aromát, és újra megkeverni a levest. :slightly_smiling_face:
A Full Moon aromákkal kevés tapasztalatom van, de az legalább nem jó. :slightly_smiling_face: 2-3 félét kóstoltam eddig, de egyik sem jött be, ezért elengedtem őket.
Aroma választásnál érdemes szerintem odafigyelni arra, hogy milyen aromát veszünk, milyen felhasználásra. Van amelyik jobban kijön DL-ben, és van amelyik inkább MTL-ben. Pl az aromaparadise.hu oldalon tudsz szűrni DL/MTL felhasználásra szánt aromák között is. Ez nekem nagyon szimpatikus. :slightly_smiling_face: Ezeket tapasztalatok alapján teszik ebbe vagy abba a kategóriába. Ettől függetlenül nem biztos, hogy neked is ugyanúgy/ugyanazt fogja adni. Vásárlás előtt szerintem érdemes elolvasni a véleményeket is (akárhonnan vásárolsz is), mert sokan oda szokták írni azt is, hogy milyen szettel, esetleg MTL/DL tankból használták az aromát, amiről véleményt írnak. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés