Mtl vagy dl

Szia!
A huzal típusát, hogy neked mi jön be, azt senki nem fogja tudni megmondani. A vattával szerintem ugyanez a helyzet.
Azt tudom neked elmondani, hogy én milyet használok. 26x2+36-os NI80 clapton huzalt szoktam használni a DL tankjaimhoz. Általában 3-as magra tekerek, 5-6 tekerést ebből a huzalból, és így az ellenállás 0.3-0.4 Ohm szokott lenni, amit 35 Watton hajtok.
A kedvenc vattám a Vapefly Firebolt, mert az én felhasználásomra nekem ez jött be a leginkább eddig.
A PG-VG arany szintén lehet egyénfüggő. Általában úgy keverék, hogy a végső arány 70vg/30pg legyen, de az 50-50 sem ritka. Ezzel kapcsolatban azt erre érdemes tudni, hogy minél több a PG, annál erőteljesebb (és édesebb) lesz (elvileg) az íz, de annál hígabb is lesz a Liquid, amely bizonyos RTA-k esetén (Pl. Profile vagy egyéb alsó levegőzésű RTA-k), annál inkább növeli a folyás esélyét. Egy megbízható felső levegőzésű RTA esetén (Pl kylin mini v2, Zeus ZX, Zeus Dual) viszont többnyire nem szokott problémát okozni, hiszen nem tud jól kifolyi. 70PG/30VG esetén esetleg “fröcsögés” fordulhat elő, de ezt még nem teszteltem, hogy így van-e. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés