Mtl vagy dl?

Szia József!
Hasonló tüneteim voltak a “gőzhasználat” kezdetekor. Egyik napról a másikra kellett átállnom. Szerencsém volt, mert azt hiszem, a legjobb eszközt nyomták a kezembe akkor (Vaporesso Podstick). Az MTL használat tökéletes volt, de gyakran jelentkezett az a bizonyos megmagyarázhatatlan “füstharapási kényszer”. Ami nem torokhatás, nem nikotinhiány, szimplán csak kellett volna az kis plusz, amikor feszül a tüdőszövet :wink:. Egy valami segített rajta, a DL podfej. Szinte minden maradt ugyanaz, de a gőz mennyiség pont ideálissá vált (nálam ez lehet a nagyon szűk DL :wink:). Az ízeket jó darabig nem éreztem igazán, csak annyit tudtam megmondani a liquidekről, hogy édes vagy épp mentolos. Egyetlen dolog jött át teljesen, a mogyoró, viszont az irgalmatlan intenzitással (szerintem már ott is, ahol nem volt). Ennek megfelelően erre a vonalra álltam-állítottak rá, és amikor már elegem volt, akkor jött a mentol, vagy a kaktusz. A gyümölcsös ízek olyanok voltak mint a Francia drazsé :wink:, gyakorlatilag bármilyen ízt bele tudtam magyarázni… “Kísértetízű” volt mind. Próbaként szigorúan egy-egy slukk becsúszott az analógból, olyankor a javuló ízérzékelés azonnal visszaesett. Az aromákat lényegesen töményebben kellett keverni, akadt amit bőven 10% felé.

9 kedvelés