Mtl vagy dl?

Szia! DL-ben nem fogsz jobb ízeket kapni mint a felsorolt MTL tankokból az biztos! Max gőzmennyiségben érhetsz el javulást! Ha íz problémáid vannak első körben aroma mennyiséget növeld, vagy próbálj ki más gyártót! A Brunhilda és Ares 2- vel íz, gőz szempontjából nem lehetnek problémák! Sokat számít milyen erős dohányos voltál! Napi 1,5-2 doboz után a 8-as nic kevés is lehet! Én napi 2doboz után 1hónapig 18-ast majd azután 6-8 hónap 12-est. 65-70VG/35-30Pg alapba nekem az elején kellett a 12-15% aroma tartalom mert ott jöttek át az ízek! Rengeteg aroma sajna köszönő viszonyba sincs azzal az ízzel ami fel van rajta tüntetve! És akkor még nem említettük, hogy milyen huzalt ill. vattát használsz! Ami megint nagyban befolyásolja a kinyert ízeket-gőzöket. Ráadásul nekem az első évben a gyümis aromák nem adták azt az élményt amit vártam. A mai napig dohányos ízeket használok rendszeresen napi szinten! Szerintem próbálkozz emeld az aromát ill. a Vg arányát első körben. Ni80, vagy MTL fused clapton, MTL clapton huzallal nem lőhetsz mellé! Zoli tett fel a vattákról jó anyagot azokból válassz!

6 kedvelés