Mtl vagy dl?

Én is pont ezen hezitálok most, MTL tankjaim vannak (Ares 2, Dvarw), de nem olyan intenzívek az ízek, mint amit sokan megosztanak a liquides webshopokban az aromák alatt. Kb. minden ötödik slukknál jön elő az édes íz, de az sem annyira erősen, mint ahogy szeretném. Többféle huzalt kipróbáltam, most talán Kanthal A1 hozza azt, amit elvárnék, de az is csak extrém magas teljesítményen (24W-on hajtom), viszont így nagyon hamar bekokszolódik a vatta.
Többféle aromám is van itthon, gyümölcsösek és desszertek, ezeket a gyári ajánlás szerint keverve nagyon lightos az ízélmény. Túlaromázva meg szappan ízük van. De a prémiumtól (Omerta Don Pietro, KFlavor Grace’s Secret) se dobtam el a hajam.
Azon agyalok, hogy lehet, DL-ben kellene megpróbálnom, ott az alacsonyabb ellenállású tekercseket lehet magasabb teljesítményen hajtani, de nem biztos, hogy magával a vapelési technikával meg tudnék barátkozni. Ares 2-ből nagyon levegősen próbáltam egyből tüdőre szívni, de az MTL most még valahogy természetesebb.

2 kedvelés