MTL RTA választás

Sziasztok!

Szeretnék egy MTL RTA tankot venni és mivel eléggé tartok az alsó AFC gyűrűs tankoknál a folyástól, ezért felső AFC gyűrűseket néztem. Az alábbiak jöttek velem eddig szembe.

  • Intake MTL RTA
  • Exvape Expromizer V5
  • Oxva Arbiter Solo RTA
  • Aviator Mods Hover MTL RTA
  • Geekvape Ammit MTL RTA

Nem feltétlenül a homlokhorpasztós MTL hatást keresem, ezért kerültek fel a “hybrid” tankok is a listára.

Tudom, hogy szubjektív dolog a mindenben megfelelőt megtalálni (és lehet, hogy nem is létezik ilyen), viszont mindegyikről van több negatív vélemény, ami miatt elbizonytalanodtam. Nem sorolnám fel, hogy miket olvastam eddig ezen, illetve más oldalon, de valami ajánlásnak/tanácsnak nagyon örülnék tőletek. Ráadásul van olyan, amit szinte lehetetlennek tűnik beszerezni. :smiley:

Ha van bármi más opció, amit ezek mellett/helyett ajánlanátok, annak is nagyon örülök, illetve nem zárkózom el az alsó AFC gyűrűs tankoktól sem, szimplán csak biztosabb megoldásnak tűnik a felső… :slight_smile:

Köszönöm előre is! :slight_smile:

1 kedvelés

Szia!

Az AFC az nem az amire gondolsz. Az AFC a tekerés alatt lévő lyuk(ak), amik általában cserélhetők. A lényeg, hogy a tekerésre ezen keresztül érkezik a levegő.
Amire gondolsz az a sima levegőbeömlő, ami sok tanknál az állíthatóság kedvéért egy gyűrű.

Nekem V5-öm van a listádból, elégedett vagyok vele. @Zoli76 kartárs kifejezetten szereti, szerintem ő is hasonlót mondana róla.

4 kedvelés

Igen, Happy Morgen, épp tele is van a szám V5-tel. :grin:
Ez kicsit nyithatóbb mint a v4, szóval mindenki megtalálja a neki megfelelő levegőzés mértékét.
És igen ízes, jó TH, és nem folyik.

5 kedvelés

Gúdmóning​:blush:
+1 a v5-nek

6 kedvelés

Nekem szűk volt, a V4 meg pláne, de ízre-gőzre NB1-es. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Nagyon köszi srácok a válaszokat!! :slight_smile:
Expromizer V5 + extension kit megrendelve :smiley:

Ha esetleg valakinek bármelyik másikat is ajánlja, akkor ne tartsa magában, úgysem tudom megállni, hogy kipróbáljak később másikat is :smiley:

1 kedvelés