Exvape expromizer v5/felso levegozesu mtl

Sziasztok!

Ugy nez ki megszuletik a dontesem az mtl rta-val kapcsolatban a jelenlegi leendo tank pedig az EXVAPE EXPROMIZER V5. Johet hideg meleg velemeny rola, de a legfontosabb, hogy ha nem tud valaki esetleg masik felso levegozesu-likvid kontrollal ellatott mtl rtat akkor egy linket dobjon mar ahonnan megbizhato es olcson ide is er​:laughing::grin:. Koszi elore mindent is!

1 kedvelés

Én nagyon szeretem. Jobban, mint elsőre gondoltam volna, állandó használatban van. Szerintem jó választás lenne :+1:

3 kedvelés

Esetleg egy linket kerhetek, hogy honnan van vaporism-on 22k es szallitast meg nem szamoltam, hogy van-e

Hát ezt nem lesz egyszerű beszerezni.Nem nagyon kapni már sehol.

2 kedvelés

Megfogtál, nem ma vettem és nem emlékszem honnan :sweat_smile:

Ugy erzem akkor nem uszom meg olcson​:laughing:

Szerettem, volt is 3, de már csak egyet hagytam meg, mert a V4 a könnyebb bővíthetőség és a “hagyományos” fedél miatt a nagy kedvencem. (Abból van is 7 db).
De ha elég a 2 ml, illetve a másik dolog sem zavar, akkor Best Of :slightly_smiling_face: mert amúgy a fő felépítés, a deckek kb. ugyanazok.

Nálam van egy amitől meg tudok válni ha nagyon szeretnéd. Este 7-8 körül már gép közelében leszek, majd írj rám.

3 kedvelés

Hééét? Mi a répát csinálasz 7db V4-essel? :rofl:

2 kedvelés

Ha kérdezné valaki :stuck_out_tongue_winking_eye:tudod mondani hogy van :joy::joy::joy:

Szívogatom, báttya :grin: így 1: nem kell izgulnom ha kokszos vagy nem finom, van csere, 2: ebből szívom most részben a desszerteket is, 2 db meg van hagyva 2 ml-esnek. És igen jó. 10 értelmes tankom van most kb., meg vagy 4-5 tűrhető. (Kóstolni vagy ha nincs kéznél jobb). Így nyugisabb.

@Zolika jogos :joy:

Mit ertesz bovithetoseg alatt?:grin: a 2ml nem zavar a gerkvape z tankom is annyi bar sose gond ha nagyobb​:grin: de gondolom izbe semmi kulonbseg a 4 es 5 kozott fokent dizajn

Ízben minimális vagy semmi.
Az űrtartalom szubjektív. Nekem így kibír majd 1 napot.
Így néz ki a 4 ml V4:

A V5-öt viszont felfelé hosszabbíthatod, egy elég “buta” plusz sapkával.

6 kedvelés

Jó, de a bubis palást ronda. De ez még majdnem így is szép :rofl:

Nekem begyütt, hasonló a hasonlóval :grin: a v5 is jó, de billent a mérleg.

2 kedvelés

Vizipók stílusban nyomod? :rofl:

2 kedvelés

Igen, Keresztes barátom :joy: evvan, ez lett a jó. Mármint a leg.

Sziasztok.

Tud valaki valakit esetleg akinél van elfekvő Expromizer V5?

MTL RTA között ezt találtam a legjobbnak , és stabilabbnak építés és folyás alapján és sokan dícsérik a mai napig de sehol se tudom beszerezni már. :frowning:

Köszönöm ha valakinek van tipp/ötlet.

2db V1.4-et és egy V5-öt extension kit-tel együtt rendeltem innen, 3 különböző időpontban, megbízható oldal, gyors kiszállítással, csak ajánlani tudom. :slight_smile:

4 kedvelés

Le kell csapni rájuk…sajna az exvape.de-n,.az anyahonlapon sincs már 1 éve v4, v5 meg kb. fél éve. :confused: