Kezdő MTL RTA

Köszi @Ispy az említést! @Judeat, Ispy leírta a lényeges kérdéseket így én inkább a hosszabb távú használat alapján kialakult véleményem tenném hozzá az expromizer V5-el kapcsolatban, már ha augusztus óta tekinthető hosszabb távú használatnak. Első tény, hogy kezdő MTL RTA tanknak nem mondanám a legolcsóbbnak, de több külföldi videó, cikk és az itt kapott vélemények alapján mégis ezt választottam. Szándékosan olyan MTL tankot akartam választani, ami viszonylag tág határok között állítható levegőzés tekintetében és nem kell hozzá szétszerelni, hogy levegő betétet cseréljen benne az ember. Ez egészen sikerült az eddigi tapasztalatok alapján, mert ha csak 1 lyukat hagyok nyitva, akkor nekem már eléggé homlokhorpasztós, ha teljesen nyitva van, akkor már eléggé levegős, de az RDL-t még szerintem nem éri el. A termék maga minőségi anyagokból készült. Én Cotton Bacon V2 és az Exvape Cotton Cord vattát használtam eddig Coilology MTL Fused Clapton és MTL Clapton huzalokkal 2.5 magon 5-6 tekerés. Szerintem építeni eléggé könnyű, főleg ha az ember megnéz róla 1-2 videót, cikket. Íz és gőz tekintetében szerintem hibátlan. Összehasonlítási alapom nincs másik MTL tankkal, mert csak DL tankjaim vannak emellett. Összességében elégedett vagyok a választással és az extension kit egy nagyon jó döntés volt, mert a 2ml alap kapacitás nagyon halvány lett volna, így a 4ml egészen jó, de azért mindig van tartalék lötty nálam, ha megszaladna a fogyasztás. A drip tip tényleg melegszik, ahogy mások is írták de én csak masszívabb használat mellett érzékeltem, egy beszélgetős reggeli kávézás közben nem tapasztalom a melegedést. Nekem egyetlen észrevételem van csak, hogy a top cap és az airflow base között egy kicsit meg tud állni a kondenz (ez szerintem minden oldalra tolható top cap esetében így van), ezért amikor rebuild van, akkor ezt mindig elöblítem.
image
Az eddigi kb 5 hónap alatt egyetlen gumitömítést kellett cserélnem, ami itt a building deck oldalán látható.
image
Így hirtelen ennyi jutott eszembe. :slight_smile:

3 kedvelés