MTL RTA vacillálás

Itt írtam róla egy hirtelen első benyomást. Ez tulképp azóta sem változott:
Ami biztos tetszeni fog, hogy ugyan tekerős az utántöltő fedele, de nem leszedhető. Teker/teker/teker és utána oldalra kell nyomni, tölt visszanyom, visszateker.
A liquidhallról tudsz kosárba tenni és úgy rendelni, általában másnapra meg is érkezik.

3 kedvelés

Nem tom, nekem nem jár ennyire könnyen. Mondjuk még sosem raktam a retikülömbe :laughing:
Meg az is lehet, hogy fél év múlva fog. Mármint járni. Könnyen.

3 kedvelés

Ami nekem volt, annak konkrétan semmi ellenállása nem volt, de reviewkba is mondták, hogy nem az igazi megoldás. Én se raktam a retikülömbe, mert 24-es, szarul festett minden modomon, így már akkor ment a háztól, kipróbálás nélkül.

Ja várjá, nekem minim van, azon felvarrták a ráncokat, lehet azé vagyok ilyen elégedett :laughing:

1 kedvelés

Az lehet :wink:

Valakinek a mini jön be :sweat_smile:

Kislánykézbe az való :sweat_smile:

Ezt az ammitot annyit emlegeted, de rta-t már sehol sem kapni sajna.

Kinga!
Precisio vagy Digiflavor Siren? :slight_smile:

1 kedvelés

Szia! Hátha segít!

Exvape nagyon jó az eddigigi legjobb kazánjuk! A Berserkerből meg mindenképp csak a mini! Zseniális azis! Bár nem értem a Dvarw feltöltéssel mi a problémád!

5 kedvelés

Inkább a Precisio. :slightly_smiling_face:

Nekem azért ennyire nem jár könnyen. :thinking:

2 kedvelés

Szia @farkasel !
Ha neked a Berserker V2 a tökély,akkor azon nem gondolkoztál el,hogy egy Berserker v2 mini lenne a köv.annál már minden is patikán működik annyi,hogy 1mm-el kisebb​:thinking:Engem nem zavar,mindkettőhöz volt/van szerencsém,amíg a sima V2 nem volt bejövős annyira,de a V2 mini meg nagyon hozzám nőt.

4 kedvelés

Nem 2mm-er kisebb?

1 kedvelés

De igaz 2mm-el kisebb,de az sem zavar​:joy:rá vagyok állva,hogy oldalaként számolok csak a lelógás vagy nem lelógás véget​:slightly_smiling_face:

Ide is beteszem azt a két képet: Ares2 vs. Siren2:
Ares2
Siren2

1 kedvelés

Ez nekem is nagyon tetszik,csak az a botrányos 2ml kapacitás.Bárhová elindulsz vinned kell magaddal tartalék lötyit.

1 kedvelés

Egyelőre úgy döntöttem ebben a hónapban veszek egy Precisio PRO RTA-t, ígéretesnek tartom, hogy nagyon levegős mtl, illetve nem tudtam otthagyni egy jó árasított Siren V4-et se mivel a Sirenekről elég jókat írnak.
Ha a csavar mellett könnyebb elvinni a coilt már jobb lesz mint az Ares 2.
Arest egyelőre félrerakom, pótnak ha mindenem elromlik vagy hasonló.

Tetszik még a Tauren Elite Pro is, de gőzöm sincs milyen íz és milyen minőség.
Vandy Berserker minit majd veszek januárban.

2021- 11- 03- 13-14-41

11 kedvelés

Jobban tetszenek nekem is. De én a körmöm rajta tartom a huzalon amíg meg nem húztam. Például a Dvarw -nál nincsenek fülek kétoldalt, csak a csavar. A Siren, bár olyasmi, mint az Ares, de ott mégis van egy vágat, amihez odaszorítod a huzalt, akkor a helyén marad. Az elég nagy segítség egy sima laphoz képest. Talán az Aresnél is be kellene köszörülni kicsit a külső oldalt v alakban, és ha a huzalt oda belehúzod, akkor ott maradna a csavar közepénél.

Gyönyörű ez a Siren V4.
Viszont egyelőre dry hittel küzdök. Nem tudom, hogy most nem elég hosszú a vattacsík vagy épp túl sok és nem vezeti fel gyorsan a lötyit de dry hit van.
Gőze kevesebb mint a többi eddigi tankjaimnak, viszont kifinomultabb ízeket érzek, még amíg nem jön a dry hit. Szóval jó lenne ez csak a vatta beszerelés a decken érthetetlen kicsit nekem. Nincs olyan lyuk amin át belógna a folyadéktankba hanem csak két gödör azt kész. Annak alján meg 3 gombostűfejnyi lyuk. Remélem nem azt várják el, hogy a nanoméretű lyukakba implementáljam be a vattaszálakat mert akkor kardomba dőlök megint.

1 kedvelés
3 kedvelés