MTL RTA vacillálás

Szia @farkasel :blush:

Nekem kapásból lenne is egy kérdésem. Az Ares 2-t is MTL claptonnal szereled? Mert akkor el is hiszem, hogy nehéz pont a csavar hegye/vége alá befogatni. Bár a sima huzalt úgy gondolom nehezebb. Nekem is van olyan tankom ahogy a csavar végéhez kell fogatni a csavart. De megmondom őszintén én még nem próbáltam koppra a csavarhegy alá. Csupán arra törekszem, hogy a csavar fogja oda a fémhez. Így még nem próbáltad? Lehet megérne egy próbát, úgy is működik, hisz nálam is úgy vannak. :slightly_smiling_face: Egyébként a Siren V4 is ilyen. A Trio-nál pedig a csavar köré kell tekerni a huzalt. Ám képes az MTL claptont is lefogni. Sirennel nem volt dolgom, csak láttam. De biztos, hogy jó ízű, mert az összes Siren szuper. :blush: A Trio-val a személyes tapasztalatom, hogy nagyon jó ízű. Viszont picit könnyezik a felső levegőzőnél. Ez csupán kondenz. Én együtt tudok élni vele, de pl., ha elvinném kondenzesen valahova és valami hozzáérne a felső gyűrűhöz már ki is nyomná alóla a lecsapódott folyadékot. Még nem próbáltam, de ötletem már van. Alá kell cérnézni, amit a napokban le is szeretnék tesztelni. :slightly_smiling_face: Majd úgyis beszámolók róla.

Összességében, ha a Te igényeidet nézem, akkor inkább a Trio lehet befutó. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés