Mtl Rda/Rdta tapasztalatok ajánlások!

Sziasztok!!

Olyan kérésem lenne hozzátok hogy ajánljatok nekem jó squonkolható Mtl Rda/Rdta-kat.

Sosem volt meg dripperem se hasonlom es attol felek hogy nagy lenne vele a kinlodas hogy kimegy a fejembol hogy mar cseppenteni vagy squonkolni kéne a tekeréssel vattázással nem lenne gondom az már “megy” de maga az egesz cuclitól vannak bennem kérdések…esetleg privátban vagy ezen poszt alatt nagyon örülnék ha tudnátok segíteni nekem :blush:

1 kedvelés

Szia! Kettőt merek ajánlani amiket próbáltam, mindkettő nagyon jó íz, gőz és nem macera a tekerése sem! Vapeflay Galaxies MTL RDTA ill. Pelso V3.

1 kedvelés

MTL RDA-ból szerintem még az Ammit is jól teljesít. RDTA-ból a Taifun GX-et dícsérik sokan, nekem Brünhilde van, számomra tökéletes. :slight_smile: Majdnem elfelejtettem… Még ott van a Cthulhu Mulan RDTA is, szintén sokak által nagyon kedvelt. :slight_smile:

3 kedvelés

Vagy beszerzel egy olyan mod-ot alá ami tud tc-ni +tc-hető huzalt hozzá és lelessz az a probléma,hogy mikor kell cseppenteni ,dry hit nélkül,mert tc mod-ba kb szinte szárazra szívható a vatta,legalábbis nálam a sokak által gagyinak vélt Eleaf Istick 80w 5000mAh beépített akkus mod gond nélkül tudja ss huzalal​:smirk:

2 kedvelés

Taifun Gx külsőre nagyon bejön nekem pl,viszont nekem több cikk és videó után úgy tünt inkább dl-re alkalmas,vagy szted Kinga?

3 kedvelés

+1 a Galaxies Rdta-nak

Igen, inkább félDL-DL, ám lehet hozzá kissebb lyukú airdisc-et vásárolni, természetesen ezt külön. Azzal MTL lesz. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

En is próbálkoztam a sqounkkal többször is,de valahogy sosem lettünk barátok…kozben próbáltam tobb rda-t is és nekem az oreg klasszikus pelso,illetve JordanB jött be. A Galaxyes-sem volt rossz. Hozzá tartozik hogy egyiket sem szűk mtlben használtam, sőt inkább szűk DL-ben.

3 kedvelés

Nos a félelmed elkerülése miatt vannak az rdta-k ott ugyanis látod a levet így ha kevésnek találod jöhet a sqounk! Lehet, hogy magam ellen beszélek (mivel már összetalálkoztunk az úri emberrel több adás vétellel kapcsolatos platformon) de ha Mtl-re kellene akkor minden képen Galaxies mert ez kiváló ízeket hoz és nem forrósodik annyira ellenben a Mulan( forró fütyül de király a drip tipje). Hülye lennék ha nem dicsérném egy kicsit a Gathert de ez a tank egy fentebbi kategória mint az előbb említettek amit jól tükröz a tetején ülő egyébként nagyon mutatós stabfa korong. Ízben egyébként leginkább a Galaxieshez tudnám hasonlítani csak a Gather az afc betétekkel egészen a szűk Dl-ig eltólható.

4 kedvelés

Szia, Wotofo STNG és Vapefly Holic. Az STNG-nek szerintem picit jobb az íz visszadása, viszont könnyebb megfolyatni. A Holic-nak hatalmas a puffertartálya. Mindkettő nagyon könnyen építhető.
A squonk egy baromi jó dolog szerintem, főleg kényelmi szempontból. Dry hitet elérni nekem még nem sikerült (ja de, egyszer, amikor elállítódott a teljesítmény és 90 W-tal megküldtem a 1,5 ohm-os tekercset… :slight_smile: ) Azt meg, hogy mikor kell pumpálni, hamar ráérzel.
Sourcemore-on egyébként a Vandy Vape Pulse v2 és a Dovpo Topside 90W nagyon jó áron van.

1 kedvelés

Ha lehet egy észrevételem, inkább Topside legyen mint Pulse. :slightly_smiling_face: Anyaghasználatban jobb a Topside, a Pulse-ról meg (mindegy hogy V1 vagy V2) rengetegszer hallom hogy beázik, visszafelé az elektronika felé.

3 kedvelés

Igen a Pulse-t nem nagyon ajánlom senkinek. Bár nekem a sima 80w volt. Az enyém folyamatosan szivárgott, beázott a csőnél. Addig addig ameddig teljesen tönkre ment. Nekem nagy csalódás volt. :disappointed:

3 kedvelés

Köszönöm Kinga! Most rendeltem egy Pulse-t, szóval nemsokára élőben tapasztalom meg. :slight_smile: Egy Topside már van, a v2 meg elég jó áron volt. Melós squonk-nak kell, a TS-t sajnálnám.

2 kedvelés

Remélem minden rendben lesz vele, mert egyébként jó cucc lenne. De én azt mondom, ha fél évig, vagy egy évig megy hibamentesen, már jó vagy. :slightly_smiling_face: Nem azonnal ázik be, annak idő kell, sok esetben hónapok. :slightly_smiling_face: Van már Pulse 3 is, ha jól tudom, arról még nem hallottam tapasztalatokat. De ha az érkezik hozzád, szívesen olvasnék róla tapasztalatokat. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Teljesen igazad van, én is így gondolom. Arra, hogy felborogassam az asztalon, tökélestes lesz. :slight_smile:
Az a baj, hogy annyira nincs nagy választék squonk-ból, mint sima mod-ból. Kétakkus féltéglák kizárva, kipottyannak a mechák és fél-mechák, így már nem akkora a választék. De ha van valami tuti tipped (vagy bárkinek), megköszönném. :slight_smile:

3 kedvelés

Talán a Desire Rage, vagy a Desire Cut, de már a Rage nincs is a piacon. :thinking: Nem mondom hogy törhetetlen, de nem műanyag, és még senki nem mondta, hogy beázott volna. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm, a Cut nem tűnik rossznak és még lehet is kapni. :slight_smile:

2 kedvelés

Asmodus Spruzzáról esetleg van infód? :slight_smile:

1 kedvelés

Arról megoszlik a vélemény úgy vettem észre. Van Spruzza és Pumper tábor. :grinning: Igazából a dizájn ami döntő lehet, mert Pumper és Spruzza belül egy kutya. :slightly_smiling_face: Igazság az, hogy rosszat nem tudok róla mondani, hallomásból sem. Biztonságos, mert van benne védelem. Az anyaghasználat igazán minőségi, ezeket meg nagyon könnyű pumpálni. :slightly_smiling_face: 80 wattos ha jól emlékszem. :slightly_smiling_face: De azt mind kitolja ám, úgyhogy DL RDA illik csak hozzá. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A Spruzza? Az szerintem szabályozott. A Pumperek fél-mechák, ha jól tudom. De köszönöm, mert ha nem hallottál róla rosszat, akkor már jó lehet! :slight_smile:

2 kedvelés