Mtl nagy gőzzel

Sziasztok!
Édesapám +30 év dohányzás után végre áttért elektromosra nagy unszolásra, jelenleg egy joyetech widewick készüléke van. Miután 1 hét alatt leégette a podot elgondolkodtunk hogy mi lehet a probléma. Dupán slukkol amitől nagyobb gőz lesz, de így zabálni fogja továbbra is a porikat. Kérdésem az lenne, hogy milyen készüléket érdemes venni ami mtl (a dl nem jön be neki) de nagy a gőze? Ragaszkodik a nagy gőzhöz és az erős ízekhez. Komplett kitet szeretnénk lehetőleg 20k-ig. 60pg 40vg liquidet használ jelenleg amiből van még kb 180ml, szóval lehetőleg olyat keresünk ami elbírja ezt az arányt. Valamiért a widewick nem igazán adta át úgy az ízeket, vagy csak a 4 napja bekevert solub aromás liquid (15%) volt gyenge ízben. Előre is köszönöm a segítséget!

1 kedvelés

Ursa nano pro, inkább az 1ohmos porival.

4 kedvelés

A vg felel a gőzmennyiségért, szóval inkább vg többletű eliquid kell neki…és ursa nano pro

2 kedvelés

Nézegettem az ursa nano pro-t. 70vg/30pg liquidet be lehet próbálni, vagy inkább 60/40?

3 kedvelés

Szia! Nekem simán viszi a 70/30-at viszont amit én használok se édesítőt se színezéket nem tartalmaz. Ezen összetevők jelenlétével nem tudok érdemben nyilatkozni!

1 kedvelés

Próbáld 70vg30pg-vel…nyári melegben amúgy is hígul…és egy kevésbé kokszoló aromával.

Nagy általánosságban: ha a porlasztón a vattánál kör alakú lyuk van, akkor 50/50. Ha ovális (hosszúkás függöleges kör ) akkor 70/30.

2 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget!:blush: