MTL kazán tompa ízek

Sziasztok!

Most kezdtem el MTL kazánt használni pár napja, és lenne egy kis problémám.
Az eddig finom erős ízű liquidjeim olyan tompa ízű vízgőz szerűek lettek hogy ez így élvezhetetlen.

A tank egy dvarw MTL FL klón, a tekerés nicr1 0.32mm 6 tekerés 2.5mag. 0.8 Ohm 12 watt.

Rossz a tekeresem vagy az mtl alapból ilyen?

2 kedvelés

Nem akarom szétszedni a sok szenvedés után hogy megnézzem az afc-t, de arra emlékszem hogy egy lyuk volt rajta ha ez számít. Most átraktam másik módra és 22 watton elfogadhatóbb de még mindig nem elég ízes. Sajnos a drag x valamiért nem ad le többet mint 3.5volt hiába rakom akár 80wattra.

1 kedvelés

Kipróbálom és jelentkezek :grin:

1 kedvelés

Köszi a segítséget, most 1 illetve 1.2 ohmon próbáltam más afc-kkel és ez még mindig nem az amit várnék. Szerintem az mtl-esdit feladom, számomra egyszerűen nem jó :frowning:

Írok is, mert már elvettem a saját kedvem :joy:

1 kedvelés

50-50 dampflion black lion és valami olcsó de finom sprite ízűt.

1 kedvelés

Lehet a dohányos jobb lenne nekem is, de én gyümölcsös mentolos parti vagyok… valószínűleg ezért nem tetszik ez a szájból tüdős téma

1 kedvelés

Úgy látom már késő, de azért leírom. 2es magon tudja jól körbe járni a levegő az FL esetében. Így nem hűl rendesen. És a tekercsen is látszik, hogy hamarabb kokszosodott. Az 1 lyukú ide kevés sajnos. Az kanthal alá lenne jó.

1 kedvelés

A 2.5-os magra tekerest is úgy éreztem mint egy komplex műtétet. Kettesen lehet megőrülnek :joy:

A kokszosodast megbocsájtottam a tekeresnek mert 1300 puff ment bele egy nap alatt

2 kedvelés

Szia.
Előrebocsátom én csak gyári porlasztót használok.
Viszont csak gyümölcsös aromákat fogyasztottam eddig. Talán kóstolás szintjén egy-két sütiset.
Fura módon Nautilus gt tankból nekem is gyengébb az íz mint az Oxva podban. “Részletesebb” , de sokkal gyengébb.
Próbáltam a levegővel játszani, de nem hozott eredményt. Én már a tank sajátjának tudtam be a dolgot.
Nem csak Te vagy így ezzel.
Pedig mindkettő mtl porlasztó.

2 kedvelés

A mod elektronikája is sokat tud adni illetve elvenni. De ezt @Floreean írta is fentebb. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Akkor ezek szerint nem én vagyok a hülye. Végülis nem rossz ez az MTL vonal, de úgy néz ki én DL-es vagyok.

3 kedvelés

Igazán magam sem tudom, hova tenni a dolgot.
Most azt várom, hogy megjöjjön az Aegis Solo.
Meglátjuk azzal mit mutat.
Aztán ha akkor sem az igazi, nem tudom mi lesz.
Az biztos, hogy nekem az mtl az igazi, de ez így kicsit csalódás volt.
Arra is gondoltam, hogy az Oxva túl jó. Pedig abban 1-es porlasztót használok.
Tényleg tanácstalan vagyok.

1 kedvelés

Szia! Kép alapján sok a vatta a tekerésbe, sőt meg is égett ha jól látom. Dvarwba elég a 2-es mag ahhoz 1,8-2mm vattacsíkot húzz bele. A két végét pedig húzd át kicsit a lébeömlőn. Jól itasd át 7-8 watton izzíts rá! Majd még áztasd be rá a kupak és már jön is az ízbomba! És Dvarwból a legjobb ízek a gyárilag szerelt 1,2 AFC-vel érhetők el! 10ből 8felhasználónál ezért is azzal adja a gyártó!

4 kedvelés

Na csomagolás előtt megnéztem ezt a kettes mag, leheletnyi vatta és 1.2-es afc kombót. Hatványozottan jobb, de nem vett meg kilóra. Szóval aki ilyen gonddal küzd, annak ez lehet a megoldás. Köszi!

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.