Dvarw DL FL tank tompa ízeket ad... Mi lehet a gond?

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Dwarv dl fl tankot .
Vettem hozzá ciology alien v2 3mm-es előtekert huzalt és cotton bacon prime vattát .
3x vattáztam újra, de sajnos nagyon tompa íze van ,szinte nem is érzek semmit .
Omerta -caravelle és pj empire-appfrl struddel aromát használtam 50/50es alappal .

Mindenhol azt olvastam ,hogy ez a tank nagyon jó ízeket ad .
Mit gondoltok ,mi lehet a gond ?

3 kedvelés

Szia!
Mindenkinek más az ízlése.

4 kedvelés

A szallllllllllonnnnnnaaaa lassan törik be :sweat_smile::grin:

6 kedvelés

Én is nagy vasat hajtok a törpében 0,8-as átmérővel . De én is most kicsit furcsának pislogok élilyen hogy Alien van benne :eyes:.
A baconnek kell kb 15 ml , hogy átadja az igazi ízeket türelemmel kell lenni . De ha gyorsabb íz visszaadására vársz akkor rendelje cotton cloud-ot :+1:

5 kedvelés

Szia Erik!

Dvarw-al keztem a vépelést és sokszor leraktam, aztán mindig elővettem és fokozatosan találtam meg a számomra megfelelő konfigurációt és sokat tanultam belőle. Számomra fontosabb az íz, mint a gőz és a takarékos, alacsony teljesítmény igény…

A Cotton Bacon vattának kell idő, hogy betörjön, az Alien tekercsben van sok vas, kívánja a teljesítményt és a tankban a legnagyobb airpin-t.

Én 28Ga-s ss szálhuzallal és 3mm-es Bp Mods vattával használom, 0,8 Ohm-on és 18-20 Watton és legnagyobb szellőzéssel. Nekem nem okozott még csalódást, folyamatos utitárs.

Ne add fel, a Dvarw jó tank, ha lenne vape iskola, elsőosztályos tananyaggá tenném, alaptantárgyá!

8 kedvelés

Köszönöm.
Kifogom próbálni 3mm-es Afc-vel.

4 kedvelés

Köszönöm.
Kb. 4ml-nél tartok …
Várok még vele :innocent:

5 kedvelés

Ugyan igy vagyok én is. Mesh tank után ízetlen. Lehet kevés a 9-10% aroma ennél a tanknál.

3 kedvelés

Nekem nem az fel széria van . :grin:
De sebaj nyuszika huzalt ajánlok mindenkinek és az legyen kanthal .
Az én bevált receptem 20 ga , 3 as mag , 4 tekerés 3mm afc , cotton cloud . Beitatod tadá .

So Good Hot Ones GIF by First We Feast

4 kedvelés

20ga? Már a 24 is elég kemény kanthal-bol. Érdekes, lehet kipróbálom, vagy hát nem is tudom :joy:

6 kedvelés

Kemény lesz hajtani az fix :grimacing:.
De technikás vagyok .

engineering redneck GIF
:sweat_smile:

5 kedvelés

Ehhez már valami extrém teljesítményű mod kell, :grinning: mivel hajtod?

2 kedvelés

Szinterezőben melózok, ott van több féle vastagságú drót. Majd hajtok valamelyikből. :rofl:

3 kedvelés

Nekem is elotte smok v2 tankom volt …az elég tiszta ,jó izeket adott

3 kedvelés

0.2 Ohm 55-65 watton . Hát nem egy single akkussal elhiheted :sweat_smile:. Most spec a Dna riva van nállam .

4 kedvelés


Nálam most ilyen van benne. 2x2.5 afc. A 3-as szűkebb nekem.

4 kedvelés

Ki mit preferál . Most kicsit kokszos a jó kis parliamnt-től :sweat_smile::+1:.



:rofl:

7 kedvelés

Csinos​:sweat_smile:

4 kedvelés

Vapercsőr :rofl:

3 kedvelés

Kib@szott hosszú drip tip kell hozzá:sweat_smile:

3 kedvelés