Motorozás és a vape

Hétfőtől én is motorral járok dolgozni, sajna az autó lebetegedett. 8-án megy dokihoz.

Hat itt hetfotol megint szar idot ir. Eso. Az elazashoz meg mar oreg vagyok. :grinning:

1 kedvelés

Elázni én sem akarok, abban az esetben marad a busz, ez van :man_shrugging:

Akinek van busza is… :grin:

Vicc:
Tegnap este kegyetlenül berúgtam. Haza akartam vezetni, de a haverok nem engedték. Mindenáron azt akarták, menjek busszal.
Oké. De most mi a tököm legyen ezzel a lestrapált busszal az udvaron? :joy:

Kicsit megtréfált az időjárás, finom kis -1 fokot írt a műszerfal… :cold_face: telefon szerint 4 kellett volna legyen, egyéb hőmérőm nincs.

Hm, legalább nem esett :sweat_smile:

Azok ott fagyott vízcseppek:

Igazából nem volt olyan veszélyes, mint számítottam rá, bekuporogtam a plexi mögé, csak a kezem fázott kicsit.
Már megérkezett a fűthető markolat, de még nem szereltem fel.
Vettem túrakormányt is, annak a tartójából nem volt fekete, elküldtük porfesteni feketére, azt várom. Gondoltam nem szerelem kétszer a markolatot, pedig lehet megérte volna.

7 kedvelés

Itt is szar az ido megint. Takaro ala kerult ujra a ryker. Hetvegere szep idot ir. Renelem lehet kicsit lovagolni.

2 kedvelés

Bátor! Le a kalappal, ilyen hidegben max az ablakból nézegetem, de nem ülök nyeregbe. :slightly_smiling_face:

Muszáj volt eljutni valahogy a munkahelyre :smiley:
Ha nedves lett volna az út, nem vállalom be ilyen hidegben, de szerencsére száraz volt.

Régebben robogóval jártam melózni, melósruhában. Egyszer elkezdett esni, mikor indultam haza, és hideg is volt. Melós esőkabát gyorsan, és suhanás! Az “ölembe” folyó jéghideg víztől, mire hazaértem, simán átmentem volna egy nőgyógyászati vizsgálaton, ha nem lenne mély hangom. Azóta nem robogózok. Pláne ugyanezen körülmények között. Valahogy sérti az önbizalmamat. :thinking: