Hétvége ,nekem . Nektek?





Nektek is minden második tekerés sikerült?

8 kedvelés

Szia Pèter! :slightly_smiling_face:
Mèg most is van úgy,hogy nem mindig sikerül elsőre. :sweat_smile:
Pedig nem tegnap kezdtem. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

1/-1​:slightly_smiling_face: vannak véletlenek és mind sikerül​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én pl ezzel a tekerős tekerősegéddel képtelen vagyok szálhuzalt rendesen tekerni. Clapton parádésan sikerül, de a szálhuzalnak általában hézagos tekerés a vége :sweat_smile:

1 kedvelés

Melyikre gondolsz…nyomd össze.

2 kedvelés

Melyik szálhuzalra? :rofl:
Hát van ez ami fémből van, ilyen vékony :sweat_smile:

Mi a baj ember?

1 kedvelés

Nem lett ez se jó :rofl:kicsit köpködött de sebaj . Ma váltottam 30/70 levesre és végre nem marha szét a torkom . Lehet PG alergiám van enyhe szinten . Az 50/50 folyik az orrom :joy:

Várjá, lehet, hogy most éppen más csatornát nézünk, azé nem értjük egymás magyarját?

Szerintem is…a tekerősegédre voltam kiváncsi amivel bénázol…

Hát tudod, két henger egy tengelyen, az egyik alján kis pöcök, ami tekeri a huzalt.

A kis pöcök egy csavar ha beljebb tekered nem lesz hézagos de a fém össze nyomható igy a szál huzal is…

2 kedvelés

Nem úgy e :sweat_smile:
Az szokott lenni a fennforgás, hogy bénázok és saját magára tekerem a huzalt. Ha türelmes vagyok akkor ez kuka és mégegyszer, ha nem vagyok, akkor széthúzom és lehet belőle hézagos tekerést csinálni :smiley:

Ha egymásra fut a szál akkor viszont ki kell tekerni annyit ami a szál huzal vastagsága

3 kedvelés

Ez akkor szokott lenni ha nyomod összefele miközben tekered. Próbáld meg szépen lazán tekerni és legyen csutkára becsavarva a csavar. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Látom nem hagyod, hogy béna maradjak :smiley:
Nem lesz más választásom, mint felkelni és járni :sweat_smile:

1 kedvelés

Stenbizony laza csuklóval tekerem, nem nyomom :sweat_smile:

Kész :blush:




5 kedvelés

Nekem is mindig egymásra tekeredett, de én már nem is próbálom azzal csinálni :person_shrugging:

5 kedvelés

Kidobom a lomot megújulás címszóval. Ez a 4. ilyen kupac. :joy: Azért van gőz is most rendesen, a Neeko Ni80 mtl claptonnal lett az igazi, eddig SS szálhuzal volt benne. :blush:

9 kedvelés