Motorozás és a vape

Sziasztok!

Szöget ütött a fejembe, hogy rákérdezzek, vannak itt motoros vaperek és vaperinák? :slight_smile: :motorcycle:

Mivel csak pár hónapja csöppentem bele ebbe a világba, nem volt alkalmam a két hobbit kombinálni.

Kell vajon attól tartanom, hogy a zötykölődéstől megfolyik a tank? Jelenleg egy Nautilus 3-at használok, a folyást tekintve maximálisan elégedett vagyok vele eddig, ugyanis szinte zero.

Repülőgépen megfolyt, de azért az megint más a légnyomás ingadozás miatt.

Aztán az is lehet kicsit méretes a szett a belső zsebembe, és be kellene újítanom egy RDL/DL podot.

Köszi előre is az infokat, legyen szép napotok!

ui: ha vannak ilyen társak itt, mivel falják a km-eket? :smiley:

7 kedvelés

Szerintem a megfolyás ellen egy igazi védelem van, ha el lehet zárni a levest a tekeréstől, minden más vagy fog folyni vagy nem.

2 kedvelés

Szia. Igen. En is.

6 kedvelés

Húú, nagyon vad :heart_eyes:
Kanyarban hogy viselkedik a kétkerekű társaihoz képest? Vagy inkább quadra hajaz?

1 kedvelés

Én októberben szakitottam minden égő és hevítő megoldással.
A napokban eszembe jutott, hogy mi lesz ha jön a jó idő, de megnygtattam magam, ha más nincs viszem a Wimax-em.

2 kedvelés

5 kedvelés

Képem most sajna nincs egy Derby quad nyuszika vázba van egy Kymco 250es blokk, irányváltó művel. Hol terep gumi hol aszfalt :rofl: a rendőrök örömére és , hogy ne legyen gond belőle ők is velem szoktak tartani :joy::rofl:

3 kedvelés

Nekem már az agyamon jön ki a sok km… lassan már 2 milliónál tartok…:sweat_smile:

Feltételezem ezek nem hobbi, hanem szolgálati km-ek. A kettő azért nem ugyanaz :slight_smile:

Azon már én is túl vagyok…

2 kedvelés

Ezek szerint vagyunk itt paran motorosok? Vagy nem autosok.

Kamion Busz Autó Motor…

1 kedvelés

Ja és traktor… :slightly_smiling_face:

Én csak szeretnék,de ismerve magamat egy utam lenne az is csak odafelé :smiling_face:
Tesóm fényező és a nyár a motorosoké ugye :joy:ha karc van rajta már keresik :sweat_smile:
Elmentem vele egy “raktárba” azt mondták bármelyiket kipróbálhatom 750ccm től fölfelé:rofl:
Mondtam csak oda megyek.
AKKOR NEM ! ennyi volt a válasz,ismernek :smiling_face:

Kicsivel kell kezdeni :slight_smile:
Bár az tény, azért azt is csak ésszel. Én is azt hittem az elején, ha lenne egy erős motorom, elkapna a gépszíj és elszállnék.
Azért azóta eltelt közel 20 év, már benőtt a fejem lágya. Bár bevallom néha azért elgurul a gyógyszer :roll_eyes::joy: szerencsére már tudom, mikor gurulhat el.
Meg azért ez még mindig nem egy ezres sportmotor, azért szedi a lábait :wink:
Április óta van meg. Előtte volt 7 keserves év motor nélkül.
Azért az megnyugtat kicsit, nem tudom mennyi a vége :sweat_smile:

A póni romett,Simon kombót nem említem :joy:
800-as cross már tudom nem nekem való(szégyen​:pensive:elestem,nem ért le a lábam megállásnál​:rofl:)viszont egyszer kipróbálnám,de senki mögött,csak én és a szabadság :heart_eyes:

1 kedvelés

Az úttalan utak nem nekem valók. Egyrészt nem is vonz, meg igen, a cross/enduro motorok magasak, nekem se érne le a lábam, az meg kell.

1 kedvelés

Nekem meg az a bajom,hogy kicsik ezek a motorok…

En a ryker utan meg egy harley - ra vagyom. Ha lesz jogsi akkor egyszer meg is lesz. Ha nem akkor par ev utan egy harley trike. Arra is jo a B.

1 kedvelés

A póni romettemen Csutka kormánnyal klasszul néztem ki :wink:
Nem nevetni ám :joy::joy::joy::joy::joy: