Motorozás és a vape

Az már gyerek koromban is kicsi volt…

Honda CBR1100XX, Kawasaki 1400 GTR, Yamaha FJR1300, Honda Goldwing/F6B?
Ezek mind nem kicsik

Egyenlore elvagyok a rykerrel. Elotte quad volt. Kicsi es nagy. Ez azert jobban hasonlit a motoros erzesre.

1 kedvelés

Ezek nem egyszer egy Goldwinget toltam fel a szállítóra egyedül mert nem inditható volt háát nehéz… :slightly_smiling_face:

Rykerre nem A jogsi kell?

Normális motor nem tologatásra való :sweat_smile:
Enyém is 245 kg szárazon, hát nem szívesen tologatom. De a Goldwing még egy százas :joy:

En nemetorszagban elek. Itt vettem. EU torveny azt mondja ki, hogy 2003 utan szerzett jogositvannyal csak nemetorszagban. Elotte szerzett jogsival barhol vezetheto. Ugy tudom otthon is ugyan ez van.

Ugyan az mint a trike es a piaggio mp3. Arra sem kell A jogsi.

Nahát, nem tudtam.
Mikor postoltad rákerestem, idehaza A kell hozzá.

Akkor lehet. Itt a quad a trike es barmi mas ami 3 kereku mehet b- vel. Ezert is vettem.

Most neztem utana. Magyarorszagon kivul barhol vezetheto b jogsival. Csak szep kis hazank a kivetel. Mondjuk engem ez nem zavar. Eletvitelszeruen elek itt. 14 eve. Igy nemet papirjai vannak az autoinknak es a rykernek is. Itt ez ertelemszeru.

Itt Viktoricumban más a helyzet

Ide haza a trike és a quad mehet A korlátlan és B vel

A ryker is trike.

1 kedvelés

A tuk tuk is :grin:. Most hogy revers vagy sem akkor is 2 nyomon haladó

Ilyen kevesen vagyunk vapelos motorosok?

Meg volt az evben az elso kor.

7 kedvelés

Nálam még várat magára a dolog sajnos.
Itthon nem tudom hol tárolni, az udvaron nem akartam télre, ezért elvittem munkahelyem külső raktárába. Szerintem jövő héten vagy utána azért hazahozom majd, már hiányzik a kicsike :smiley:

2 kedvelés

Ma végre énis nyeregbe pattantam :partying_face:

Red Baron-os szervezett túra keretében meglátogattuk a szlovákiai Cseszte melletti Vöröskő várát. Szép számmal összegyűltünk, a csoportképen 36 főt számoltam.

A várlátogatás után cimborámmal leváltunk a csapatról, hogy szerpentinezzünk egyet Csukárd és Pernek között az 503-as úton.
Az útburkolat tavaly óta talán csak rosszabb lett, a kanyargás viszont még mindig remek :smiley:

A szerpentin után megálltunk hamizni egyet, majd irány haza Pozsony fele.

Kicsit berozsdáltam a télen, ez így elsőre eléggé lefárasztott, dehát mély vízben lehet úszni :sweat_smile:








Szerk: ja, és igen. A vape eszköznek semmi bántódása nem esett… legalábbis egészen az utolsó 35 km-es szakaszt leszámítva. Megálltam tankolni, ott szipákoltam párat, majd irány haza. Végig a kabátom belső zsebében volt, az igazolványtartóm társaságában.
Mikor hazaértem és leszálltam a motorról, akkor éreztem a forróságot a mellkasomnál. Kivettem, hát vagy nem kapcsoltam ki, vagy bekapcsolódott, tűz forró volt csóri, és gőzölt. Kikapcsoltam, letettem hűlni. Szerencsére a vatta még nem égett meg, így igazából nem történt gond :sweat_smile:

3 kedvelés

Reggel en is elmentem vele vegre munkaba.

Holnap meg egy kis tura itt a kornyeken. Persze csak, ha marad a szep ido.

4 kedvelés