Modok tárolása kocsiban, vezetés közben

A gőz legyen veletek!
Ötleteket szeretnék, ki hogyan oldja meg a készülékek tárolását vezetés közben?
Gondolok itt olyasmi dologra, mint a telefontartók.
Személy szerint én telefontartóra gondoltam, hogy atalakítok egyet.
Ötleteket képekkel szívesen fogadnék. Köszönöm!

Taska. Kocsiban nem gozolok. :grinning::grinning::grinning:

Csak várakozás közben.

En ugyan ugy megallok , mint anno a ciginel. Kiszalok. Pihenek kicsit.

Szívni én sem szívom a kocsiban. Viszont a zsebemben törik, kényelmetlen. A pohártartóban , az ajtóban meg állandóan eldől.

Ezert tartom taskaban.

retikül, abban a pénztárca, telefon, kulcsok, vép, minden ami egy férfinak kell

ezzel ha leraknak a világ másik végén is elvagyok :rofl:

Én a lábam közé rakom :rofl:

7 kedvelés

Én az ajtóba tartom, és amikor már nem vezetek szomorúan konstatálom hogy megint eldőlt.

nekem a pohár tartóban van elől és szívom ha kell kocsiban is.:blush::grin:Mindegy amugy kocsiban wc ben a munkahelyen mindenhol tolom ahol caak lehet.:sweat_smile:

1 kedvelés

Nem tudom mi az elképzelés de hirtelen ezeket találtam, amiket magam részéről értékelhetőnek tartok:

1 kedvelés

Ha nem lenne olyan pocsék mint mint a munkás zoknim, en ezt venném:

A Fiesta kézifékkarja mögötti téglalap alakú üregben a középkonzolon, elhelyeztem egy narancssárga Aldis mikroszálas törlőkendőt, négyrét hajtva…hosszabb úton arra fektetem le finoman a VSTIKING Yihit, mert ő a robosztus. :grin:
(Amúgy meg az elmúlt fél évben alig vezettem 450 km-t…
Rövidke útra nem veszem elő.:slightly_smiling_face:)

Kezemben, vagy középen a két ülés közötti pohártartóban, vagy mi a bánat az. :joy::joy::joy: De általában igyekszem fogni.

Nem a semmiért találták ezt ki a melósruhán :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Pohártartó:

1 kedvelés

Nekem is van olyan zsebem a köppenyemen,de onnan mindig kiesik :sob:

Ha valami leesik azt berugom az asztal alá:blush:nem szeretek hajlongani :joy::joy::joy::joy:

Azért kell egy B terv is, ha az ember megy mondjuk lagziba. … bár… nem a kantáros egyedibb. Az nem jön veled szembe a templomba. :rofl:

Oda a húzentrógerest veszem fel :crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

1 kedvelés