Modok és módok TC és Swag2

Sziasztok. Kaptam egy lájkot, (@Turbodry ) újraolvastam, és azt állapítottam meg, hogy történtek azóta nálam változások. Az, a huzal, amire panaszkodtam, a Vandy Vape fajta 28 Ga SS316l ellenálláshuzal. Viszont a csomagomban kaptam UD SS316 huzalt, és mintha nem is ugyanazon anyagból volna. Lehet, ez a 2 Ga vastagság eltérés ekkora különbséget okoz? Ohmban nem is olyan nagy a különbség (6 menet 2,5 átmérőn 0,5 ill. 0,7 ohm lehet. (Már megint nem találom a tekerdét, amióta az oldal átalakult.) Viszont mégis sokkal keményebb, stabilabb, jobb ízű, nem ég olyan hamar, mint amaz a vékony. ( Az a vékonyabb lehet, hogy inkább csak a sok menetű microcoilhoz alkalmas? Széthúzott tekerésnek meg inkább a 26 GA-s a jó?) Ha TC -zem, akkor nem számít annyit a vastagság, sem az a 0,2 ohm. Viszont a Swag -ot TC módban már mások is szidták. Ha ugyanúgy állítom be, mint a Tesla Pokert, semmi íze, se gőze. Olyan 50-60 Celsius fokkal több kell neki, hogy egyáltalán adjon ki valami gőzt. (Próbáltam már ugyanezt a TCR másfajta beállításával is korrigálni, de Kinga azt hitte viccelek. ) Sajnos a nálam levő 2 mod TC-ben nem működik egyformán, ha hiszitek, ha nem, ez így van. Pedig tudja az is a TC-t csak óriási különbség van a kettő közt. Amúgy meg a billentyűzár és az ellenállás lock az 2 külön dolog. A Pokeren mind a kettőt megtaláltam, de a Swag-on mind a mai napig nem találom. Csak a screen lock van meg, az ellenállást nem is tudom, hol kell zárolni, vagy azon nem is lehet? Vagy az automatikusan minden indításkor újraáll?

1 kedvelés