Modok és módok TC és Swag2

Ha előtte Watt módban próbálgattad az új tekerést, és forrón kapcsolsz át TC módba, esélyed sincs rá, hogy hidegen lockold. Most olvastam el, hogy annál a + és a - gombok egyszerre való benyomása való erre. Annyira másak a szoftverek mindegyiknél. A Swag - on van még egy mode gomb is a menünek. Annál a tűzgomb 3 megnyomása a lock. Teslacigs - nél a három tűzgomb a belépés a menübe.

Már leírtam, hányszor írjam még le, hogy a forrón mért hideg ellenállás miatt voltak az égések? Már megoldódott. Resetelni és lockolni csak hidegen szabad. Már nem forró a gőze, és nem figyelmeztet a Temp Protect. Ha olyan 50-60 fokon reseteled, akkor az hozzáadódik. 200 helyett 260 fok, lehet, hogy már égeti. Ha nem nyomsz közben tűzgombot, akkor a tankcserét sem veszi észre. Vagy ha mégis, a forrón mért ellenálláshoz vizonyít mindent. nem kell kapkodni. Próbálgattam, meg cserélgettem a kazánokat a modokon, és persze hogy így jártam. Tanulság lehetne másnak. Lehet, hogy más senki nem ilyen hebehurgya mint én ? :thinking:

2 kedvelés