Mod vásárlás

Én egész nap géppel dolgozom, az utolsó dolog amire vágyom, hogy még az ecigivel is buzizni kelljen, nálam a dna is ezért esett ki.

3 kedvelés

SBS-busy vagyok, de simán a “Lepetit” választanám a kettőből én is. Sok hurcához pláne.

2 kedvelés

A fenébe, megtetszett a By-ka SE. :grinning:
TH-ból meg sosem elég, azért kellett visszavennem picit a nicet, mert már csak simogatta a torkomat és zavart.
Lehet tisvapo-ról behúzom majd, kár lenne kihagyni, eladni meg úgyis el fogom tudni, ha esetleg nem jönne be.
Jut eszembe, majd lehet összeállnék valakivel, egy közös rendelésre tisvaporol, hogy ingyenes legyen a szállítás.
Amúgy mennyi a szállítás 59€ alatt?

4 kedvelés

Néztem azt is csak nincs a Tisvapo - n. Gondoltam ha már onnan veszek tankot akkor egybekötöm a mod vásárlással és még spórolok is 17 eurót. Csakhát elég gyér a kínálatuk modból.

2 kedvelés

17 euró a szállítás.

2 kedvelés

Csak jót tudok az SE-re mondani. Annyi, hogy tartsd a gumigyűrűket felül likvidesen, illetve ellentétes a topcap. Nagyon jól műkszik kivonatos levessel, th is kellemesen izmos. @Janos_Groszeibl csinált kedvet hozzá, nem bántam meg. :+1:

4 kedvelés

Nem sok van az igaz…

Ezekből próbáltam kiválasztani a szóbajöhetőket. :man_shrugging:

2 kedvelés

Modot lehet venni máshol is…

Ha nem sürgős, akkor megoldhatjuk akár ketten is a rendelést, aztán itthon meg 1000-1500Ft-ból tovább lehet küldeni egymásnak.
Bár én megvárnám, míg lesz pótpalást raktáron, abból sosem árt, ha van 1-2 plusz.

2 kedvelés

Igen. A Vaporism - on ráadásul találtam elég jó akciósakat is. Csak például az Asmodus-ról még annyit sem hallottam mint erről a kettőről. :smiley:

2 kedvelés

A másik szempont ami fontos lehet, hogy mennyire tudsz megbarátkozni az sbs tűzgomb pozícionálásával…

2 kedvelés

Az nagyon jó kis gyártó a Colossal jó ha bírod az érintő kijelzőt…

3 kedvelés

Miért, azzal kell? Ok, az elsőt 2 napig reszelgettem, mire olyan lett, amilyet akartam, de azóta hozzá se nyúlok, mindenre ugyanaz megy fel egyszer, és onnantól fire&forget üzem van​:grin:

3 kedvelés

Fogalmam sincs, mindenhol azt olvastam, hogy kell, meg azért van az usb, meg a szoftver, de semmi kedvem nem volt hozzá. Mondjuk el sem dobtam az agyam a jac vapourtól, jó volt alapból, de a dicodesnél nagyobb volt a wow érzésem. Szóval gondolom kellett volna még vele játszani.

2 kedvelés


Azért ennyiért elgondolkodtató.

5 kedvelés

Ebből csak fehér, kék és szürke volt. :rofl:

Egyébként jó a csipje és az egyik legszebb kijelzője van, amit viszont botrányosan szar állítani.

2 kedvelés

Tekerést feljebb toltad már és úgy sem ütött a TH?

2 kedvelés

Nekem a kék van az érintő kijelző azért nem egy Android de nekem tetszik más negatívum nincs…

4 kedvelés

Akár lehet úgy is. Annyira nem sürgős.

3 kedvelés