Mod vásárlás



Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Ezt a két modot néztem ki, de közelebbről egyiket sem ismerem. Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Köszönöm szépen.!

3 kedvelés

Üdv szerintem mind a kettő a jó mod a La Petite Box VB22 volt a kezembe úgy volt veszem is egyet de aztán elmaradt. A mi jó bene hogy működik vele NFE Team Arctic Fox Firmware . Ami azért sokat dobb rajta nagyon .A gombok jók rajta nem lötyögnek nem hangos jól összevan rakva ezt én már a kézhez vételnél éreztem . A másik mod ról nem nyilatkozom :slight_smile: Majd a többiek :slight_smile:

5 kedvelés

Szia!
Mind kettőnek korlátozott az rta mérete ami használható rajta.Le peti v1-em van Sarkiróka kell rá különben semmi extra tudás egyet értek @Maszat -tal

4 kedvelés

Szia! Még nem dőlt el mi lesz rajta, azt már nem mertem kiírni, hogy By-Ka V9 klón, Kayfun lite klón vagy Kayfun Prime klón legyen. Holnapig megpróbálom eldönteni :smiley:
Szóval maximum 24-es lesz rajta.

3 kedvelés

Ezek az rta-ák vannak nekem rá férnek az biztos Le petit jó választás lehet masszív darab én munkásnak vettem bírja jól az esést… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ja Kayfun klónt ne vegyél szopás az élet velük a Byka klón elfogadható…

2 kedvelés

Az két fő szempont a strapabíróság és a megbízhatóság lenne. Ha ez még viszonylag hosszú élettartammal is párosulna az lenne az igazi.
Először a Vaporesso Gen 200-at néztem mert viszonylag kicsi ahhoz képest, hogy dupla akksis, elég olcsó is. De műanyag a háza meg olcsó módom (Pico, Zelos X, Wotofo MDura) már van. Szeretnék legalább egy kicsit feljebb lépni.

2 kedvelés

Le petit v9- re szavazok

4 kedvelés

Látható ,hogy már kapott az élettől 3éves működik jól…

2 kedvelés

Köszi szépen. Akkor ez lehet, hogy el is dőlt.
A Kayfun Lite-on gondolkodom eredetiben (alig drágább mint a Bishop), csak gondoltam kipróbálom milyen építeni, használni, aztán eladom a klónt ha megvan az eredeti.

4 kedvelés

Kayfunt nem sikerült jól lemásolni túl precíz darabok én a byka klónra szavazok mondom ezt úgy hogy nagy Kayfun rajongó vagyok megvolt van mind…

3 kedvelés

Az eredeti gondolat a By-Ka lett volna, mert ahogy olvasom azzal nagyjából mindenki elégedett. Csak a Tisvapo - n annyira dícsérték a Kayfun - t, hogy bejött a képbe. Mondjuk a Kayfun X klónt el is vetettem amikor megláttam a feltöltését. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy sikerült jól lekoppintani. Volt még tervben Taifun gtr is, arról meg azthiszem (nem biztos) Te írtad valahol, hogy szívás. Úgyhogy az is kiesett. Tisztul lassan a kép.

3 kedvelés

Szépek így együtt. Azthittem a By-Ka magasabb. De ez így teljesen vállalható.

3 kedvelés

Byka SE? Az is jó…Magasabb a byka én csak 3ml-est használok…

3 kedvelés

Tényleg. Most nézem, hogy ez a kisebb palást.

2 kedvelés

Se? Megmondom őszintén nem is néztem. A V9-ről viszonylag sok videót találtam, magyar nyelvűt is, sokan dícsérték meg aztán nem tűnt annyira bonyolultnak. Bár sokkal bonyolultabbnak tűnik mint egy Bishop vagy egy Dvarw mtl fl amiket most használok.

4 kedvelés

Az összes byka nagyon egyszerű és nagy a mindegy faktor(bárhogy vattázod jó) a Se-et azért ajánlottam mert TH-abb mint a V9…Legjobb íz viszont a V6… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nekem az csak jó. Először a Bishop vattázásával sem boldogultam. Érdekes módon a Dvarw elsőre simán összejött. Nem nagyon bánom ha nem kell milliméterre kiszámolni a vattát :slightly_smiling_face:

Rájuk is nézek, hogy milyenek.

Byka klónok elfogadható mínőségűek bármelyik jó választás…tudják ízben azt amit a Bishop és a Dvarw…(szerintem jobbak is)

5 kedvelés