Mod vásárlás

A lepetit csipjét én nem szerettem, szerintem szarul is bánt az akksival. Egyébként meg nehéz összehasonlítani, az egyik egy műanyag sbs, a másik egy nagy fém. Teljesen más stílus.

4 kedvelés

Ezért kell rá a Sarkiróka és strapa bíró…íróasztalhoz jó a műanyag mod is… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Illetve a v1-nek szar a hűtése is, ha láncslukkolsz melegszik, mert egy nagy egyben fém és nincs rendes szellőzése.

Fogásra minőségre egyébként szerintem egyikkel sem lősz mellé, habár az új lepöti már festett, nem szálcsiszolt és ha jól tudom más az anyag is, könnyebb lett. A v1-nek azért van súlya.

3 kedvelés

Ezért kell inkább egy bf60. :sweat_smile:

Ezt a melegedést nem tapasztaltam ,hogy szívod te? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Már sehogy, mert egyik sincs meg, de olyan 14-15 watton ment. 5-6mp-es slukkokkal.

3 kedvelés

Az már nem az én világom…max13watt az is csak néha inkább kevesebb…Akkor lehet,hogy melegszik a V1.De ez már mind 1 mert csak V2-kapható…

2 kedvelés

Dani is szokott néha, de ez nem azt jelenti, hogy forró, csak érzem rajta, hogy felmelegedett, de még nem az a kellemetlen érzés. Mindegy mi az anyaga, ha a meleg be van zárva egy dobozba.

2 kedvelés

Soha nem tapasztaltam…

2 kedvelés

Hát, ezért vagyunk, hogy leírjuk a tapasztalatainkat. :grin:

A fizika szemét egy ribanc. :sweat_smile:

2 kedvelés

Köszi szépen. Tudom hogy teljesen más a kettő de nekem igazából mindegy. A kinézet legalább a harmadik szempont. Versenyben volt még az Aspire Paradox is csak az elvérzett főként a súlya meg a fémlapos megoldása miatt. Az Ambition Mods - ról jó véleményeket olvastam főleg az akkukezeléséről de nem volt egyértelmű, hogy az aki írta a DNA vagy a sima változatról írt. Úgyhogy még nyitott a kérdés.

2 kedvelés

Egyébként az is lehet, hogy a test hőjét veszi át és akkor érzem melegebbnek, mert rémlik, hogy sokszor az van, hogy előveszem és érzem, hogy meleg, pedig nem használtam. Lehet amikor a melegítő zsebében hordom, nem tudom, majd megfigyelem. Mert használat közben nem jön elő, ha íróasztalon hever, vagyis nem rémlik, de a memóriám elég szar, szóval senkise higyjen nekem. :rofl:

Ott a fényképen van 7 különböző mod, mindegyiket szerettem és mindegyikben volt, ami zavart. Sok olyan dolog van, ami csak használat közben jön elő, amik az összképet befolyásolják. De ezek már elég szubjektív dolgok. Az biztos, hogy részemről a lepöti és a sbs is ajánlott, nagyon rosszat egyikről sem tudok mondani. Az árukat megérik, erős középmezőny mind a kettő.

Paradoxot meg ne, azt nem bírtam megszeretni. És ami a legrosszabb volt benne, az a gumis markolat, finom mintákkal, amiben szépen lerakódik a kezedről a kosz és minden nap lehet 2x takarítani.

3 kedvelés

Én 90%ban az akkukezelést és precíz működést helyezném előnybe… A sarkiróka ezeken sokat javíthat (ha normálisan feltölthető a mod-ra) A bf60ra váltás már zsebbe nyúlós sztori

2 kedvelés

Még egy szempont: én mindig a modon építek, de sbsen elég nehézkes, illetve valamiért 10 sbsből 8-on a tankok levegőzője az akksival fog farkasszemet nézni, ami baj, ha állítani akarod, vagy csak látni a lyukat.

2 kedvelés

Simán én ezért vettem le petit

3 kedvelés

Ambition Mod se rossz. A One Bar-ból most fogom venni a másodikat, szeretem. Meg ha később át akarod építeni dicodes-re szerintem nem kell barmolni semmit.

4 kedvelés

Épp most nézegettem hogy hogyan lehet beszerezni. Szerintem marad az SBS. Én annyit érték a számítógéphez, hogy tudok facebookozni. :smiley::man_shrugging:

3 kedvelés

És az ONEBAR amit @Kecskei.Gabesz ír az se rossz…

3 kedvelés

Hi @Janos_Groszeibl fejezd be mert tudod jól hogy megveszem . NEM AKKAROK VENNI SEMMIT EZT TE IS TUDOD ! :rofl: