Mod vásárlás előtt

Sziasztok!

Egy régi barátom ajánlotta az oldalt, így keveredtem ide friss tagként.

A problémám a következő:
2018 novemberében tértem meg az analógról. Pár napja meghülyült a modom (egy „komoly” Digiflavor volt az alany, de a vapelésbe bevezetett, és megszerettem ezt az egyszerű jószágot) és le szeretném cserélni valami értelmesebbre. Egy SMOK TFV12 RBA-t hajtana meg, előny ha 3 akkus a cucc. Debreceni átvétellel érdekelne, vagy postai úton. Bontatlan, vagy újszerű MOD az érdeklődés tárgya elsősorban, vagy egy olyan webshop ajánlása, akik szállítanak elfogadható időn belül Magyarországra, és megbízhatóak.

1 kedvelés

Nem sok kimondottan 3 akus létezik talán a wismecnek van talán de majd mondják az öregebbek én két akussal is el vagyok de viszont nem használók poris tankokat csak rbakat igy olyanra löhetem be az ellenállást ahogy nekem jo meg olcsobb is

Így igaz. A Wismecnek van az RX2/3, volt olyan nekem is. Több mint 1 évig ment, nagyon szerettem. Vagy még az RX Gen3 is nagyon jó mod. A Wismecnek van még pár, de a ThinkVape Finder is igencsak jó holmi. :slightly_smiling_face: Vagy az Istick Tria esetleg, bár az nem a pasik kedvence. Kb ennyi szerintem az én ismereteim szerint. Nem sok 3 akkus mod van ami jó is! A Smok T-Priv3 amit azt mondom kerülj el messziről.

1 kedvelés

Hűha. Mégegyszer neki futok, mert tudom, hogy a TFV12-nek több fajtàja van. SMOK TFV12 Cloud Beast King(??)). Az a fajta ami újra építhető. Van benne egy sima V12-RBA, és egy V12-RBA-T. Így tudom dualra is tekerni, de ha a T-t teszem bele, akkor triplára is.

Tudom, hogy a 3 akksis effektíve ritka, ezért döntöttem úgy, hogy beérem is a két akksival is, csak jussak valami konszenzusra. Ezért érdeklődők, hogy mit keressek/mit kerüljek messziről. :slight_smile:

Wismec Reuleaux RX GEN3 TC Box MOD-dal is szemeztem luiquidhallon, csak nekik a Magyarországra való szállítás kétséges volt egy időben, nem tudom most hogy állnak.

Én alin veszem a dolgok 90% - át ott van rendesen választék most is uton van egy argus meg egy mecha viszont magát a smokot mint modot én nem javasolnám elég sok panasz van rá kevés kivétellel mivel nem tudom mien árfekvésben gondolkozol mod vásárlásra és mennyire sürgős. nehéz igy tanácsot adni

1 kedvelés

A lélektani határ max 20e. Alit most ilyen ínséges időkben kihagyom, mert ki tudja mikorra ér ide a csomag. Illetve elég sürgős a dolog, mert a mostani modom megőrült, és váltanom kellene lefelé, mert használhatatlan lassan. Valszeg kontaktos. Amint bekapcsolom leveszi a hőfokot magától 180 fok helyett 100-ig majd átvált normal módra, és nem reagál semmire se. Próbáltam akku ki-be, ugyanez.

Ciga buy amit tudok javasolni onnét elég hamar itt szokott lenni a cumo

1 kedvelés

Szétnéztem az oldalon. Kínából ilyen hamar megérkezne? Illetve mindegyik előtt látom feltüntetve, hogy „Autenthic”. Ebből kifolyólag feltételezem, hogy eredetiek, és nem clon. Bocs a kötözködésért, de ezt a honlapot nem vágtam, azért kérdezősködök.

1 kedvelés

Úgy tudom most zökkenőmentes a szállítás. De @Vaperfater többet tud mondani. Ha nem baj, megidézem. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Onnan ha EU raktárból rendelsz akkor 1 max 2 hét. Ha kínai raktár akkor kb 4 hét, de inkább 6. Most viszont a vírushiszti miatt sokat csúsznak a csomagok.

1 kedvelés

Látni vélte Zsolt a bejegyzést. Üzent is. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Még esetleg az efun oldal is jo lehet egész szép akciokkal. https://www.efun.top/

1 kedvelés

Ennek a beszélgetésnek a folytatása Mod vásárlás előtt:

PLG? Kerestem róla infót de nem találtam az oldalt. Webshopok terén gyenge a tudásom, ezért is kértem segítséget. :slight_smile:

Az oldal patent még nem rendeltem innét mert még nem vol akkor akcio mikor kes is lenne :slight_smile: de eléggé gyorsak legalábbis akik ismerik és vásároltak onnét

1 kedvelés

Őszinte leszek. Nem tudom melyik az. :flushed: De mindjárt megnézem a Liquidhall oldalát.

Szoktam innen vásárolni, olyan átlag 3 hét. A kiválasztott postaszolgáltatástól is függ. Nyomkövetéses posta ajánlott! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sziasztok gondolom erről van szó :slightly_smiling_face:

https://plgfutar.hu/

1 kedvelés

Idei vállalkozás, azért nem ismert. Most néztem utána. Olcsó, és talán jó is. Szerintem a Liquidhall nem bizna meg benne ha nem lenne jó. :slightly_smiling_face:


3 kedvelés

Kártyával nem lehet fizetni :frowning: