Mod vásárlás előtt

Akkor csak utánvét? Vagy milyen más opciók vannak?

Mármint az utánvètnèl nem lehet kártyával fizetni a plg futárnak…

1 kedvelés

Amit előzőleg linkeltem lemondtam róla. Melóban végigpörgettem a honlapot, ma meg néztem egy tesztet róla. Csak most láttam, hogy squonk-os, én meg azt kihagyom. https://liquidhall.com/keszuelekekszettek/halado-keszuelekek/cserelheto-akkus-mod-keszuelekek-1/voopoo-argus-gt-tc-box-mod Őt néztem ki, erről valakinek vélemény?

2 kedvelés

Voopoo, tehát megbízható. Időtálló modot veszel! :blush: Nekem 2 Voopoom is van, sokszor estek már, és még a festék sem koppant le. Az elektronikája is megbízható. A TC az ami nem olyan nagy szám, de kevés jó TC mod létezik. Szerintem kiváló cucc. :slightly_smiling_face:

Köszi a tippet :slight_smile: nagyon e felé tendálok, és a SMOK TFV12 is elfér rajta (pont, mert 25mm-ig fér rá, és annak az allja pont 25mm). Sanszos, hogy holnap meg is rendelem, hacsak addig nem kapok valami visszautasíthatatlan ajánlatot.

1 kedvelés

Ez extra gyors volt. Szerda éjfélkor adtam le a rendelést, most (csütörtök 10:50)-kor hozta a futár. Picit hagyom lehűlni utána odareccsintek neki. :slight_smile:

4 kedvelés

Ez iszonyat szép. :heart_eyes: Jó választás. Gratulálok! :slightly_smiling_face: És az sem hülyeség, ha hagyod hadd vegye át a szoba hőmérsékletét. Így a belső párásodást kizárva. :slightly_smiling_face:

Alással jelentem, teszi a dolgát, mint a kisangyal. Meglepődtem, hogy ezt mod-on keresztül is lehet tölteni, igaz, nem vagoyk ennek a híve, de végszükséglet esetén jól jöhet. Az előző nem tudta ezt, szokni kell ezt a fícsört :smiley:

2 kedvelés

Én már többször rendeltem, különböző shopokból PLGvel. Sose volt semmi problem, sőt volt amikor kedd délelőtt le adott rendelésemet másnap kézbesítették!
Én csak ajánlani tudom én szívesebben választom mint a gls,mpl,stb.

3 kedvelés

Számomra még ismeretlenek. De ez nagyon jó hír. :slightly_smiling_face: Köszönjük, hogy megosztottad velünk. :blush:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.