Tartalek :)

Sziasztok!

A mostani dontesemhez tobb dolog segitett hozza, es kellene egy kis segitseg es ajanlas. Augusztus ota e-cigizek, de a kavehoz meg analog cigit hasznalok, ez napi 4 szal. Ezt szeretnem levaltani valami dohanyos aromaval, ezert gondoltam kene egy masik tank (1). Most egy zeus x rta-t es egy legend l200-at hasznalok, de szivesen kiprobalnam a mesh epitesu kazanokat is igy gondoltam akkor a masik kazan legyen egy mesh (2). Par napja amikor uj coilt raktam a kazanba, tul magasra engedtem es osszeszereles es feltoltes utan hibauzenet. Megijedtem googleval rakerestem a hibara, megoldottam, de ekkor rajottem, mi lesz ha egyszer komolyabb baj lesz es nem tudom megoldani (3) ? Mit fogok szivni :slight_smile: ? Akkor mar kene egy tartalek mod es nem kell cserelgetni a kazant, hanem lenne 2 szettem.
Elkezdtem olvasgatni, teszteket nezegetni es van 1-2 ami megtetszett. A mostani szettem tokeletes, nem folyik, ize is van vastag coilokkal 80-90 watton. Valami hasonlo vagy jobb kellene.
Kazanbol a fat rabbitot ajanlotta egy ismerosom, de nekem az aromamizer v3 advanced kit tetszett meg a tobbfele build deckje miatt: single dual es mesht adnak hozza es nagy, 7ml a bubis tartalya. E ketto kozzul melyiket ajanlanatok es miert?
Mod teren viszont nem nagyon talaltam olyat ami megfogott, igy akar egy drag 3-al is beernem, mert az jol nez ki :slight_smile:
A 2 kazan kozul melyiket ajanlanatok es milyen modot hozza? Vagy esetleg valkinek van ilyen kazan elado es dupla akkus mod (18650).
Elore is koszi a valaszokat es segitseget

1 kedvelés

Szia,

A modokhoz részemről annyit tudok hozzászólni/segíteni, hogy a drag 3 zsákbamacska. Az akkufedel bizonyos daraboknal kisebb razasra, utesre kinyílik. Belépőszintű dupla 18650-bol én a lost vape thelema questet ajánlanám, vagy ha ragaszkodsz ehhez a teljesítményhez akkor a vandy Vape gaur 21 (2x21700). Külföldi (Kína) forrásból baráti áron beszerezhető.

1 kedvelés

Koszi, a lost vape is jo, a vandy vape mar nagyobb beruhazast jelentene az elemek es tolto beszerzese miatt, de meg matekolok rajt kicsit :slight_smile:

Hello.
Ha nem akarsz túl drága modokat,tudom ajánlani a Smok Rigel-t vagy a Wotofo Mdura-t.
Mind a 2 sima watt-os alap modok ,semmi extra ha nem kell TC vagy ilyesmi.
Én mind a kettőt melós modnak használom,nem akartam drága modokat meloba. Mind a kettő nagyon jól bevált pedig kapják rendesen fémpor ,flexpor ,betonpor.Minden nap takarítom őket,az előző kettő is kibírt így közel 3 évet. Az egyiken Zeus x rta a másikon egy Dead Rabbit van de mind a kettőből létezik mesh tank is.

1 kedvelés

Szia, koszi az ajanlast, ma utannaneztem amit te es a schaffranek ajanlott, es a vv gaur 21 lesz a valasztasom, egesz jo mod, meg ismeros elvileg tud szerzni 21700-as akkukat felaron. Az aromamizer kazanra is kaptam megerositest, hogy jo valasztas, igy azt fogom megrendelni a zeus x rta melle mert tetszik a 3 fele build deck amit adnak hozza.
Koszi meg1x.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.