Mod probléma

Sziasztok!Adott egy belső aksis mod,töltésnél össze -vissza ugrál az aksi ikon,ha pedig le veszem töltésről üreset mutat és ki irja,hogy Battery Lock és kikapcsol.Gondolom megadta magát az aksija?

Szia. Vagy a töltő csatlakozó, vagy a töltőchip.

1 kedvelés

Bocsi miaz a töltő chip? :smiling_face:

Ahova bedugod a kábelt, az a töltő csatlakozó, az rá van forrasztva az alaplapra, de közvetlen mellette található néhány mosfet és a töltőchip, amik segítségével szabályozza a bemeneti feszültséget. Ha rosszul írom, @Tyutyika kijavit. :sweat_smile:

Az usb csatlakozás után van közvetlenül ami szabályozza az áram felvételt annak fényében mennyi kell épen a töltéshez .

1 kedvelés

Csak azért is mèrgel mert alig használt mod, egyébként egy eleafs80 mod :unamused:

2 kedvelés

Pont írtad igen jó jár a csillagos 5​:star2:

Akkor még jók az ismereteim. :grin: Köszönöm.

Nem nehéz a tömeggyártásból kikapni egy rossz darabot. De van olyan is, amikor annyit áll a raktárban, hogy kaphat párát, meleget, hideget. Ez nem tesz jót semelyik elektronikai terméknek. Valahol írtam már, hogy javaslott kibontas után várni pár órát, amíg átveszi a készülék (belseje is) a szobahőt.

Valami hasonló van benne csak L alakú és lehet kisebb is :grin:

1 kedvelés

És igen főleg mikro elektronikával szerelt eszközökre igaz ami nem tartalmaz illesztési impregnációt.

2 kedvelés

Mindegy azért köszönöm, megy a kukába akkor :grin::grin:

Sajnálom, hogy kuka. Van egy srác, aki foglalkozik javítással (fészbukon fennt van, de nem emlékszem a nevére), nála még lehet futni egy kört. Én pont az ilyen esetek miatt nem ajánlom senkinek a belső akksis modokat.

Ez volt az első modom 1 éves sincs, de alig használtam, bent volt a kincses szekrényben, de nem is veszek több belső aksisat, a többi modom cserélhető aksis

1 kedvelés

Egy nick név ugrik be: St3v3np3t3r asszem. Pro hardver. Vagyis nem asszem,hanem tuti.