Mi a @&#$om van ezzel? 🤔

1hónapig nem használtam erre most ez… :scream: Biztos megsértődött :roll_eyes:

3 kedvelés

Szia, esetleg nem folyt liqvid a belsejébe?

Tudtommal nem…vagyis mostanában nem.
kb egy éve egyszer folyt rá elvileg kívülre, de nem rengeteg és azóta sem volt baja…eddig.
Most azt csinálja, hogy random elkezd néha villogni…ennek gondolom ennyi volt​:face_with_symbols_over_mouth: Kár érte, szerettem használni. Oké, hogy már boro-zok, de most is pl nosztalgiából használtam volna DL-re

Az aksi benne maradt?Ha igen megfáradt a feszüléstől a csatlakozó ha nem akkor kapott némi párát…Izopropil alkohol segít

3 kedvelés

Nem tartottam aksit benne…na, akkor az izopropilnak még adok egy esélyt…köszi :+1:

5 kedvelés

Nekem mikor be folyott a liqvid a gepbe be halt a nyák lap, és mindig azt mutatta hogy le van merülve a gep.

2 kedvelés

Jah itt maxra mutatja az akkut

2 kedvelés

Én nem is szeretnék emlékezni az enyémmel mi történt :smiling_face:
Ott liquid (vagy a béna vattázásom ) volt a hiba.
Lehelj bele életet azt kívánom​:fist_right::fist_left:

5 kedvelés

Nekem egy laza tippem van . Ellenállást akár mérni de nem jön össze neki . 510 ki kéne emelni nem e annak a csatlakozása vacakol .

3 kedvelés

Ha rajta maradt az rta előferdülhet az is de elsőnek én adnék neki izopropilt

3 kedvelés

rta sem volt rajta

3 kedvelés

akkor meg gyógyul…

2 kedvelés

Elemes annak a lapkája ? Ha igen az is okozhat gondot , hogy lemerült nem tölt be a rendszer huzamosabb ideig . Cr20 30 valahanyas .

4 kedvelés

nem találkoztam ilyen deszkával…

Riva :smiling_face:18650x2
Elem ? Csak nem tettek bele :flushed:

Akad pár db azért ami elemes megoldását használ még vagy kis akkumulátort .
image

2 kedvelés

eddig kb 50db-ot beleztem szét nem találkoztam még ezzel az elemes megoldással.

Minőségi kivitelben nem akad égetett rendszer miatt .
De van még a mai napig pl érintősekbe .

2 kedvelés

Nekem is igy csinált a zelos x modom, amióta megcsókolta a carrefour csempéjét a mosdóban. :grin: Aztán egyre jobban kezdett villogni majd pár hétre rá, végleg megadta magát…
Innen a kérdés hogy nem esett le véletlenül?

2 kedvelés

Na az sosem történt. Csak 2-3 karc van rajta… az is attól mikor kulcs mellé került a zsebbe figyelmetlenségből

2 kedvelés