Mod csere vélemény

Sziasztok!

Szeretném a modom nyugiba küldeni, viszont nem tudok dönteni. Jelenleg egy Lost Vape Grus mod van használatban egy Aspire Odan tankkal. Viiszont… folyamatosan leejtem… nincs rajta semmi gumis vagy bármilyen borítás ami esetleg ezt gátolná, hogy kicsússzon a kezemből. Szegény modom ezáltal több sebből vérzik… csupa karc és már lötyög is rajta/benne valami.
Fontos hogy ütésálló legyen majd az új mod.
Nézegettem a GeekVape Aegis max modot illetve szinten GeekVape Aegis max 2-t.
Van esetleg valakinek valami ötlete/tapasztalata/véleménye, hogy a kettő közül melyik lehet a jobb választás?

3 kedvelés

Egy kantárt vagy kapaszkodós tokot, vagy tépőzárast varrass valakivel a mododra :grin:

Hozzá kell varrni vagy ragasztani egy kesztyű hátához.

Vagy nyakba. (2 akkusnál pláne jó:joy:)

Vagy olyan modot kell venni, amihez árulnak szilikon védőtokot.

4 kedvelés

Szia​:blush:azt hiszem neked nem a fém modokat kellene nézegetned​:grin:
Inkább valamilyen anyaggal bevontat​:stuck_out_tongue_winking_eye:
Az aegis may 2 még nekem is tetszik,de csak a hátoldala​:rofl:

4 kedvelés

…wotofo mdura esetleg…

1 kedvelés

Szia!

Lost Vape Hyperion. Csak mondjuk a DNA chip miatt nem feltétlenül olcsó.

1 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:

Az általad kiszemeltek közül az első,nálam napi használatban van.Bár mèg nem ejtettem le de ami kèsik nem múlik. :sweat_smile:
Teljesen megbízható mod.
Ha mèg szüksègem lenne egy másik “strapa” modra,èn egy vaporesso forz tx80-at választanèk.

2 kedvelés

Szia én imádom a Geekvape sorozatot solo, Max, legend.
A solonak a gombja kopik azon kívül semmi gond.
A Max az meg még jobb szerintem.
Az új sorozat nekem már túl csicsas.
És állítólag az anyaghasználatnál is spóroltak.

4 kedvelés

Erre keres rá neked szánták szerintem :rofl:
AIMIDI Tank T2 240W TC Box Mod
image

1 kedvelés

AIMIDI Tank T2 240W TC Box Mod
Aimidi tankja frissítést kapott. Míg az erős és tartós polimer és rozsdamentes acél szerkezet változatlan marad, a mod belsejében lévő chip megváltozott. Immár akár 240 W-os teljesítményt is kínál, a Tank T2 módból pedig nem csak rendkívül tartós, de erős készülék is lesz belőle.

A Tank T2 modot azonban nem a tulajdonságok, hanem sokkal inkább a felépítés teszi olyan érdekessé. A fém konstrukció, az ütésállóság és a rövid távú vízbemerülési ellenállás lehetővé teszi, hogy a Tank T2-t még nem túl kedvező körülmények között is magával vigye.
Csavaros fedél tömítéssel jól vezérelt mod töltés ebben aze estben ugye jó :grin:
image

2 kedvelés