Mod es tank tanacsot kernek

Szia KaCsa!
Én régóta vadásztam EHPRO-t, s végre sikerült beszereznem egyet. Azért választottam ezt a színt, mert akár SS, gun, fekete…minden színű tankkal jól néz ki. Nem tudom merre élsz,de ahol találtam (Budapest) lényegesen olcsóbban be lehet szerezni mint az említett web áruházakból. Láttam egy 101 ezüst színűt és van még egy darab ilyen 101 Pro, mint az enyém.
Azt tudnod kell, hogy igen-igen súlyos darab a 21700+kazán+test kombó (szinte önvédelmi fegyver). Nekem nagyon bejött. Meg kell szokni az egy gombos menürendszert, s utána csak öröm. Nekem a TC fontos szempont és jól vizsgázott e tárgyban is.
Van egy video Jai Haze vapertől aki összehasonlítja a Dani 25-el. Érdemes megnézni. Bár nekem a muki “nem gyere be” de szoktak jó észrevételei lenni. https://www.youtube.com/watch?v=ZjeXCIHeMwU
A Siegfried Tube Mod tök szép, de emlékeim szerint a kimeneti volt max 3,8 V illetve amit az akksi le tud adni (lehet rosszul emlékszem).
Az Ambition Converterrel is szemeztem, de lemondtam róla mert már van egy Paramour SBS modom, kettő meg már sok.
Remélem tudtam segíteni. :no_smoking:only vaping!


8 kedvelés