Mod es tank tanacsot kernek

Azzal,hogy az áruház nem küldte…hosszú sztori​:wink:Írtam róla.Választanom kellett egy másik tankot,mert elfogyott nekik a reneszánsz Edition,csak elfelejtettek szólni…most olvastam…nem olyan porlasztóim vannak amik neked kellenek.Én nem akartam olyat…1.2ohm Triton mini és 1.6ohm-osak (bvc azt hiszem)vannak.

1 kedvelés

Hmm ezt majd folytassuk inkabb priviben. A triton biztos nem jatszik, az 1,6-os BVC-t meg korbe kell kerdeznem, bar az nem tunik rossznak.

2 kedvelés

Szia KaCsa!
Én régóta vadásztam EHPRO-t, s végre sikerült beszereznem egyet. Azért választottam ezt a színt, mert akár SS, gun, fekete…minden színű tankkal jól néz ki. Nem tudom merre élsz,de ahol találtam (Budapest) lényegesen olcsóbban be lehet szerezni mint az említett web áruházakból. Láttam egy 101 ezüst színűt és van még egy darab ilyen 101 Pro, mint az enyém.
Azt tudnod kell, hogy igen-igen súlyos darab a 21700+kazán+test kombó (szinte önvédelmi fegyver). Nekem nagyon bejött. Meg kell szokni az egy gombos menürendszert, s utána csak öröm. Nekem a TC fontos szempont és jól vizsgázott e tárgyban is.
Van egy video Jai Haze vapertől aki összehasonlítja a Dani 25-el. Érdemes megnézni. Bár nekem a muki “nem gyere be” de szoktak jó észrevételei lenni. https://www.youtube.com/watch?v=ZjeXCIHeMwU
A Siegfried Tube Mod tök szép, de emlékeim szerint a kimeneti volt max 3,8 V illetve amit az akksi le tud adni (lehet rosszul emlékszem).
Az Ambition Converterrel is szemeztem, de lemondtam róla mert már van egy Paramour SBS modom, kettő meg már sok.
Remélem tudtam segíteni. :no_smoking:only vaping!


8 kedvelés

Szia, ha megirod nekem h hol veheto meg a fovarosban a 101 pro azt megkoszonom. Kicsit csodalkozom azon h meg olcsobb is mint a webesek de nem fogok haragudni erte :slight_smile: Jol nez ki a kek, ha lehet valogatni majd eldontom.
A Siegfried Tube Mod egy csoda, de sajnos mecha, azt meg nagyon sokaig nem vallalom - valszeg soha nem fogom.

1 kedvelés

Szia, a Siegi nem mecha mod, szabályozott (fél mecha). Szerintem közel sem tud olyan élményt nyújtani, mint egy mecha. Csalódnál benne.Te tudod beállítani rajta, hogy mekkora V-ot adjon le (3 fokozatban). Plusz a szokásos védelemmel van ellátva.
Kezdésnek meg tuti tévút lenne egy igazi mecha (még egy kíváló minőségű is) és nem csak a vele járó kockázatok miatt írom. A “mechás élményt” igazán csak az tudja élvezni hátradőlve a karosszékében vagy tóparton lányokat-fiúkat-kacsákat…bámulva, aki már biztos kézzel tud összerakni egy teljes tankszekciót (nem találomra teker meg egy huzalt…jó lesz az úgy is…biztos kézzel vattáz…tudja h nem kettőt szív bele és az akku azt mondja “padlót fogtam jöhet relax”, de ezt itt a közösségen belül szerintem sok tapasztalt VAPER(INA) meg tudja erősíteni.

Sajnos a boltban nem tudsz válogatni, mint ahogy írtam 1 darab 101 SS színű van 13 nagyorrú Mátyásért és 1 darab olyan kék, mint az enyém101 PRO 14,5 nagyorrú Mátyásért. :no_smoking:only vaping!

5 kedvelés

A valogatast ugy ertettem h egymas mellett latom a kettot. Cimet tudnal kuldeni?
Es igazad van, a Sieg “csak” fel mecha, de akkor sem vallalom. Akkor is iszonyat jol nez ki :smiley:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.