Milyen DL tankot vegyek Ultex T80 modra?

Novemberben kezdtem ezzel a Joyetech ultex t80-nal, amelynek tankja nem sokáig húzta nálam, majd kapott rá egy Eleaf meló 4es tankot amivel nem volt sok gondom, csak nem tudom szétszedni, magyarul szólva örökmenet. :rofl: Ő bírta 2 hónapig.
Ötletem sincs milyen tankot vegyek és honnét, kezd kilenni a hócipőm ezzel az egésszel, ja és ha valaki tud minőségi nagy tétel alapelvet, jó shake and vape-t, azt köszönném mégegyszer!

1 kedvelés

Szia!
Az alapot (pg/vg) nik. mentesen a flovarita webshopból tudsz a legolcsóbban be szerezni!
Nikotint az eliquidvg-ről vásárolom 100mg/ml kiszerelésben! Ettől olcsóbb megoldás szerintem nincs :smiley:
Annyi hogy nem készen kapod tehát egy kis munka van a keveréssel, számolással. De itt van nekünk a keverde amivel a legegyszerűbben kitudod számolni a pontos arányokat! :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm szépen, alapból keverem a lötyiket (Gusto márkájú).

3 kedvelés

Szia. Az Ultex 1 akkus, én valami 1 coilosat tennék rá. Ami alatt nem térdel le az akku. Ha látsz benne fantáziát nálam van egy Lemo2 DL tank. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hát basszus nagyon nagy a bőségzavar tankok terén, nincs nagyon 30W minimumos porlasztó, mivel 36W-on használom ezt a szart, hogy ne merüljön le 3 óra alatt nagyobb teljesítményben.
Lehet új készüléket kéne vennem? :tired_face::triumph:

1 kedvelés

Ezért kéne valami 1 coilos amit 20-25 Watton elég csapatni. :thinking: Jó tudom, a Lemo2 senkinek nem kell. :sweat_smile: Esetleg egy Fresia, vagy az első szingli Zeus. :thinking: Egy MTL claptont még elhajt az Ultex, ahhoz meg sok áram úgysem kell. :slightly_smiling_face: A baj ott kezdődik, hogy sajna a dual coilosok az alapértelmezett cuccok.

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, segítségeteket, majd valamit nézek csak nem látok már az idegtől, reflexből vettem is egy karton cigit. :joy:

2 kedvelés

Fúj büdösbagó fúúúúj. :rofl: Hát remélem sikerül valamit. 3 óra az baromi kevés. Ezt egy jó build-al fel lehet tornázni simán 5-6 órára is. Vaaagy MTL-el 1 akár 2 napra is. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia.
Fekete Zeus single ha esetleg érdekel… irj rám ha gondolod.

4 kedvelés

lehet jó lenne rá még a single coilos intake dl tank 20 30w között hajtom egyébként.Ízre jó kis tank és könnyű megtekerni.

2 kedvelés

@Edina_Pogonyi engem érdekel.:slightly_smiling_face:

@Martin_Szabo mi a cél, mármint óriási gőz felhő inkább, vagy inkább jobb íz? Építős/porlasztós tank jobb inkább? Sok olyan tank van, amivel 30w környékén jól el lehet gozolgetni. :slightly_smiling_face: Az akku milyen a készülékben, mert a 3 óra az nekem kicsit soványnak tűnik. Nyilván csodát nem szabad várni egy egy akkus készülékről, de a 3 óra nagyon kevés szerintem…

3 kedvelés

Mindenképp porlasztós tankokat nézek, mivel nem értek a tekeréshez, vattázáshoz, se időm sincs rá, se türelmem. :joy:

1 kedvelés

Ha gondolod, van egy Hellvape Hellbeast tankom, az porlasztós. Ha érdekel, írj rám privátban.
Egyébként a Vaporessonak vannak jó kis porlasztós tankjai, Pl. az NRG vagy az SKRR. Ezekbe a tankokba lehet tenni ccell porlasztókat, amik jó ízt adnak, és alacsonyabb watton kell csak őket mindehhez meghajtani. 25-35w a normál tartományuk. Ezért is ideálisak szerintem ilyen helyzetekre. (Amúgy a Hellbeastbe is ilyenek mennek).

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :blush:

2 kedvelés

Nagyon szívesen! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés