Mod és akkumulátor melyiket válasszam

Franciák és gyorsak, kb. egy hét és a Tied.
Szeretem ezt az oldalt. Itt ismertem meg. Megbízom bennük. Választék, akciók, a konfigurátort (ami a képen van) nagyon birom. Szép a felület és jó a bolt. Érdemes rá időt szánni…

2 kedvelés

Igen, mindenképp megnézem, mert nagy a választék. A futárt nem a gyorsaság miatt kérdeztem, hanem a magyar postával nem szeretnék szórakozni :grinning:

1 kedvelés

Nézd meg a kumulust is, ott 50 eur felett ingyenes a szállítás és van 5 eur kupon első rendelésre. Ők is fransziák, kb. 1 hét a szállítás.

2 kedvelés

Oké, megnézem! Köszi szépen :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Csak kérdés,hogy a Power 2 is bírja e a strapát úgy,mint az 1 es verzió ami totál fém,leszámítva a pici kijelző takaró műanyagot(az párszor repült róla,mikor méter közeli magasról esett satupadról,betonra,visszapattintotam,megyen azóta is,autó motortérről be maga alá az aknába,olajos kézzel fogdosom sokszor,jó nem nyakig olaj,de nem is megmosott,én nem tudom most így belegondolva ezek tényleg bírják,sztem folyadékon kívül sok mindent,fura,nem mai darabok​:thinking::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én nem rég rendeltem onnan. DPD-vel jött, csomagkövetés van.

1 kedvelés

Ó,jajjj…lemaradtam,pedig olvasok​:joy:Miben tudok segíteni?Segítek nagyon szívesen​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Már én is lemaradtam​:joy::joy::joy:

2 kedvelés

Szóval, megnéztem az összes eleaf istic-et, szettben csak dl-es tankkal lehet venni. Valaki vilagosítson fel, hogy rá lehet e csatlakoztatni mtl tankot és hogy milyet​:grinning: ha nem megy, akkor más lesz! Új kör​:joy::joy::joy:

Nem tudom, rámentem a szállításra és nem enged semmit kiválasztani, csak másik országba :roll_eyes:

7 hónapja van velem a Gtx.Eddig nagyon bírja.Sokára merül le.Nem kell naponta töltenem​:slightly_smiling_face:
Ha kinyiffan az akksi,eldobós…úgy hallottam,hogy nem eldobós.Csak egy jó szakembert kell keresni.A töltések gyakoriságát nézve,…most jósolni fogok :joy:2 évet sztem simán ki fog bírni.Szeretem kis készülék és olyan cép​:heart:Ez is számít a csajoknak ám​:joy:Nem "szégyenlem"elővenni az utcán pl.

A Pico velem is mindig szembe jön és mindig elengedem​:wink:

Én bármit vettem eddig,az itteni srácok ajánlására vettem meg​:heart:

Nem rossz a Gtx elsö készüléknek,de nálam asszem 2 hét volt és már vettem is a másodikat.Az is beépített volt.Az ízvakság miatt szereztem be "azonnal"egy másodikat.Sztem 2 hónap múlva meg volt a 3.készülék,ami már cserélhető akkus és rá kb.2 hónapra lett még1 cserélhető akkus​:joy:
Egy készülék,nem készülék.

Tehát én akkor ajánlom elsőre a beépítettet,ha 1-2 hónap múlva tudsz venni egy másodikat is,ami már cserélhető akkus.:joy:De ez csak az én véleményem​:kissing_heart:

Sztem ki lehet hozni 20-ból,max.1-2 ezerrel többért a cserélhető akkus modot,arra egy tankot és a 2 akkut(hogy legyen tartalék mindig)
Akkutöltőm nekem sem egyből lett,mert nagyon sokára ért ide.Mint @anon40018559 írta(nekem is anno​:wink:)egy darabig lehet a kábellel is tölteni,csak ne a végtelenségig​:wink:
Amúgy attól,hogy töltőn van a Gtx,lehet használni.Lehet szívni​:wink:De secperc alatt feltölt ám​:slightly_smiling_face:Ha a szobában nem szívhatod,mint én,akkor megnézel egy filmet és mire vége,fel is van töltve.
Ha hagyod csumára lemerülni és totál fel akarod tölteni.Ha csak kb.20%-nál teszed fel és kb.80%-nál akarod levenni,akkor egy rész egy sorozatból​:joy:

Mert itt kaptam olyan tanácsot is,hogy hagyjam,hogy totál lemerüljön és csumára töltsem fel,de volt aki azt mondta,hogy ne hagyjam teljesen lemerülni és ne is töltsem fel 100%-ra,csak úgy töltsem,mint egy telefont.
Ebben nem tudom kire hallgass.Nem tudom visszakeresni neked azt a parázs “vitát” most,ne haragudj​:heart:

Remélem mindenre IS válaszoltam​:wink:

Őket sztem ki lehet hozni annyiból amennyit írtam.Külföldről.Messziföldről.Csak várni kell rá.És egy icipicivel többet költeni,mint 20.Talán a Berserker tankkal nem jön ki,de vannak ennél jóval olcsóbb tankok,amik nagyon jók MTL-re.(Szerintem)

6 kedvelés

Elvileg bármelyik 1 akkus modra,rá lehet tekerni egy MTL tankot.Csak az átmérőt érdemes nézni.Főleg,hogy jól is mutasson​:joy:Vagy épp ne lógjon le.Csak ne bubis legyen a palást.Mármint olyan modra nem jó a bubis,ahol az akksi kupak miatt esetleg nem fér el.

3 kedvelés

Köszönöm szépen, hát igen az akkus mod-ot szeretném jobban, hogy egy lépéssel előrébb legyek, nem tudok 2 havonta venni újat :laughing:

3 kedvelés

De jó ezt hallani. :grin:

6 kedvelés

Majd meglátid,hogy tudsz​:wink::joy::joy::joy:
De a Csehektől olcsóbban is van ám Gtx,csak már nem emlékszem,hogy hol​:cry:

1 kedvelés

Sztem ezt tőled loptam​:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Azért is tetszett annyira, végre nem csak én mondogatom mindig, jól van padavanom. :rofl:

Vagyis padavinám. :grin:

4 kedvelés

Szia Beatrix.
Már kérdezni akartam, hogy milyen készülékeid vannak, annyira jól néznek ki :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Nem, persze! Csak már lassan kifolyik a szemem és az agyam zsong, de élvezem :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:
Igen azt az oldalt nézem. Most a tankokat

1 kedvelés