Mod és akkumulátor melyiket válasszam

Igen, azóta eldöntöttem, hogy nem fogok Dl-ezni csak a füst miatt​:grinning:
Szóval mtl-ben gondolkodok már.

:joy::joy::joy: Nem lehet, össze-vissza agyalok!
De hát tudd be kérlek ezt a tudatlanságomnak. :joy:
Na szóval igen, marad a mtl.
Csak a vacilálás az hogy érdemes e kezdésnek aksis mod-ot választani dupla annyiért pénzben, mint a a kezdő szett.
Nem tudom ez a gtx komplett szett, ugye beépitett aksival, hány évig bírja?

1 kedvelés

Erre a Pico verzió-rá gondoltál, amit képet linkeltem?

1 kedvelés

Igen az a kedvenc :laughing:

1 kedvelés

Nem még nincs

20 fölé nem szeretnék menni​:blush:

Ez csak a készülékre vonatkozik

A készüléket mindennel értettem. Fej, tor, potroh​:laughing::laughing::laughing:
A többit meg apránként is megtudom venni. De liquid-nél a kosárban 10-nél tartok.

2 kedvelés

Budapesttől nem messze

1 kedvelés

1-3 év tökéletes, csak már legyen a kezemben egy készülék, hogy ne a cigit szívjam és akkor a pénz mehet az e-cigi kísérletezésre​:slightly_smiling_face: Liquid ügyileg 2 shopot néztem az : liquidhall és a eliquidvg-t

3 kedvelés

Kezdő szettnek mehet a beépített akksis, de nekem több bajom is van vele:

  • ha lemerül, mit szívsz
  • ha meghal az akksi bármi miatt, akkor kiöntjük a vízet a gyerekkel együtt, magyarul kuka az egész
  • ha nem is hal meg, azért gyengülni fog, olyankor meg gyakrabban kell tölteni, vissza az egyes ponthoz
  • nem annyival olcsóbb, mint venni 2 akksit meg egy töltőt 8-9k-ért
  • akkor javaslom a beépített akksis megoldást, ha később további (nem beépített akksis) szettek is jönni fognak
7 kedvelés

Hát, nem annyira. Bár ahogy nézem ez drágább, mint amit én néztem kicsi Pico, mondjuk az az 5000 mAh eléggé ütős :slightly_smiling_face:

Igen, ez is mind eszembe jutott​:blush:

Köszönöm a segítséget, átrágom magam ezen az egészen.
:grinning::v:

A válasz: nincs ilyen. Mármint 20k-ból. Vagy van ilyen, csak kínából, de már az sem akkora biznisz, plusz 2-3 hét, amíg ideér.

30k-ból viszont ki lehet hozni és a franciáktól itt van 1 hét alatt. Vagy akkor venni kell egy beépítettet, úgyis jön majd a többi. :grin:

2 kedvelés

Én csak egy user vagyok nem varázsló. :sweat_smile:

Használt nem ér. :grin:

Köszi :slightly_smiling_face: sajnos most próbáltam egy boltot mert 26-ból kijött volna cakumpak!
Sajnos valamiért nem szállít már Magyarországra​:unamused: tovább kell nézelődjek.

Csak egy próbálkozás:

Mai áron kb 18.000 Ft és már csak akku kell kb. 2500 Ft elsőre töltöltheted telefontöltővel is modon keresztül…
Külső akkus
MTL
RTA
Sok féle szinben

5 kedvelés

Nagyon köszönöm! Ezt a boltot még nem néztem, ezek a franciák? A szállítás hogy megy? Futárral? A postát kihagynám​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés