Mod átépités

Gyors vagy . Melyik lett ? Kissebb, szerszám szett kombós ?

928d + 10-es készlet

Ez sima konnektoros nem usb-s?

Cint rendeltél ?

Szerintem sima konnektoros…nekem ez a pisztolyos kialakítás nem kényelmes, egyébként is már vagy 7 éves volt a régi, ideje váltani valami jobbra.

Az nem befolyásol semmit az áram megy ígyis úgyis . Szerintem az a lényeg, hogy a kábel és a páka súlya ne befolyásolja a kéz mozgását mert voltak és lesznek is durung kábeles kivitelek amik olyan merevek mint a slag cső. :grin:

Igaz de usb-s nem kéne a kocsi alatt fekve is kell forrasztani… :slightly_smiling_face:

Hosszabító :beers::rofl:. De láttam már usb kivitelt közelről de nem ebből a márkából . Ha jól emlékszem az Xaomi volt . Betyáááár árral.
Szerk rohangászni lehet usb kivitellel is de de abból sajna nem ilyen jók 15-30k közt mert 2 dolgot tud fűteni meg azt mondatni veled a vacogós cápa kapná be a gyártó kezét. :rofl:

Igazából egy ilyesmin gondolkodom…

1 kedvelés

Szerintem a főnöző részére nincs szükgség ha nem foglalkozol telefon, laptop, számítógép impregnáció feloldásával. Csaxólok. :grin: A zsugor csövet meg a gyújtó is összekapja.

Hát én már cseréltem a lányom telefonjában vagy 3x kijelzőt. :rofl:

Igaz a hajszárító is felmelegíti annyira, hogy a ragasztó elengedje a kijelzőt…de van valahol hőlégfúvom is valahol. :grin:

Főnözöhoz ha veszel akkor kell szűkítő fej , hogy pontos legyen. És ezek csak a közepesek műanyaghoz nekem :grin:

Ilyenem van több darab…Amit linkeltem van fej is…

Fej átmérője jó lesz ? :thinking:

Hát ja, de a páka 1 dkg, a kábel meg egy vastag kígyó, ami épp görcsöt kapott. :rofl:

Itt 1kg
image
De még mindig a legstabilabb ez igaz 2kg :rofl:
image

3 kedvelés

Félve bár, de megkérdezem @Janos_Groszeibl : minden forrasztó pad a lapkán föld is egyben? :grimacing: Illetve ha a switch1-nek megvan a helye, attól arra még mehet föld is? Sorry, de alfabéta vagyok elektronyikából. :sleepy:

A gomb egyik fele a kijelölt hely a másik a test.A mod testelését én a board nagy testelési pontjára tenném ahova az aksit.Vagy mi a kérdés? :slightly_smiling_face:

Csak nagyvonalakban olvastam végig , úgyhogy kimaradt , ha volt említve .Létezik meg olyan , weller páka?Nekem a kezdeti,tanulmányaim , végzettségem végig az ilyen kütyükről szóltak :grin:

3 kedvelés

Igen létezik. Horror áron.

1 kedvelés